Vakifbank internet hizinda kredi
vakifbank internet hizinda kredi

Yeni yıla girmemize az bir süre kala tüketici olarak biz insanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kredi ihtiyacı doğabilir. Zaman zaman ihtiyacımız olan nakiti almak için arayışlara giriyor olabiliriz. Fakat çalışansanız ya da emekli maaşınızı aldığınız banka Vakıfbank şubelerinden birisi ise kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir nokta var. O da Vakıfbank İnternet Hızın Kredi olarak vatandaşlara hizmet veriyor.

Çokta yeni olmasa da önemli bir bankacılık ürünü müşterilerinin hizmetine sunan Vakıfbank, düzenli olarak maaşlarını banka şubelerinden alan müşterilerine 7/24 istenildiği zaman zarfından başvuruyla birlikte kredi tahsisinde bulunuyor. Bunun için banka şubesine gitmenize gerek olmadığı gibi yolda, kırda, bayırda internete ulaşabildiğiniz her noktada bu hizmetten yararlanıp anında hesabınıza kredinizi yatırıyor. Tabi bunun için Vakıfbank internet bankacılığı ya da mobil bankacılığını kullanıyor olmanız gerekli.

Özel sektör çalışanları da Vakıfbank İnternet hızında kredi başvurusunda bulunabiliyor. Bunun için en az 6 ay süre ile çalışıyor olması ve maaşını banka şubesinden alıyor olması yeterli.

Vakıfbank internet kredisine bankanın kendi çalışma sistemi nedeniyle gece 02:50 ile 03:30 saatleri arasında başvuru yapamıyorsunuz.

Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Vakıfbank internet ya da mobil bankacılığından giriş yaptıktan sonra kredi başvurusunda bulunuyorsunuz. Burada talep ettiğiniz kredi miktarı sizin kredibilitenize göre ve gelirinize göre onaylanıyor. Onay sonrası dijital ortamda kredi sözleşmenizi okuyup kabul ve beyan ettikten sonra yine dijital olarak sözleşmenizi cep telefonunuza gelen onay kodu ile imzalamış oluyorsunuz. Banka size ödeme planını onaylatırken yine sözleşme ve plan gibi belgeleri mail yoluyla size iletiyor.

Bu noktadan itibaren hesabınıza yatan kredinizi istediğiniz gibi kullanırken kredi taksitlerinizde maaşınızdan kesiliyor ve sizin ödeme takibi yapma gibi bir endişeniz bulunmuyor.

Her kredide olduğu gibi Vakıfbank anında kredi tahsisinden 14 gün içerisinde yasal olarak cayabilirsiniz ki bunu da hatırlatalım.

4 Yıl Vadeye Kadar Kredi

İnternet hızında kredinizi 3-48 ay vadeler arasında ve % 1,29’dan başlayan faizlerle kullanabiliyorsunuz. Elbette faiz araştırması yapmanız sizin yararınıza olabilir.

Sonuç olarak bankların prosedürlerinden uzak kredi kullanımı için hızlı ve pratik bir çözüm arayışında olanların ve resmi işlemlerden sıkılanların talep edebileceği Vakıfbank İnternet Hızında Kredi internet bankacılığı kullananları bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir