Vakifbank bayram kredisi
vakifbank bayram kredisi

Ramazan bayramına sayılı günler kala oluşacak bayram iznine yıllık izinlerini de ekleyenler de dahil olmak üzere bayramını yakınlarının yanında geçirmek isteyen kişiler günlerdir plan ve program yapıyorlar. Oluşan izin ile zaman ihtiyacını karşılamış olanların en çok dert ettikleri hususlardan birisi ise bayramda ve izinde kullanabilecekleri maddi ihtiyaçlardır. Sonuçta parası olmayan kişiler ne bayram tatilinde yakınlarını ziyaret edebilir, ne de rahat bir izin geçirebilir.

Ramazan Bayramının yaz günlerine gelmesiyle bunu fırsat  bilen tatilciler, bayram izni ile birlikte izinlerini birleştirerek uzun süreli tatilin hesabını yapar oldular.

Köklü geçmişe sahip bir devlet bankası Olan Vakıfbank her bayramda olduğu gibi maaşını alamayacaklar, fazladan paraya ihtiyacı olanlar ya da tatile gideceklerin mağduriyetlerini giderebilmek onlara rahat bir izin imkanı sağlayabilmek için gelenekselleştirdiği Bayram Kredisi imkanlarıyla destek vermeye başladı. İzin günü yaklaştıkça bayram coşkusunu biraz daha yakından hissedenler bayram harçlıklarını şimdiden hazırlama hesabını yapar oldular. Bu hesabın içerisinde banka kredisi kullanma alternatifini düşünenlere hızlı nakit çözümü ise Vakıfbank Bayram Kredisi olası şıklar arasında bulunuyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi

Bayramda ekonomik olarak bir problem yaşamak istemeyenler, maddi açılardan yolda kalmamak için alternatif yol olarak gördüğü Vakıfbank Bayram Kredisine dijital kanallar üzerindeki internet bankacılığı ile uygulamalardan ve banka şubeleri ile SMS kanalıyla başvuruda bulunabiliyor.  SMS kredi başvurusunda bulunabilmeniz için KREDİ, TC no, Aylık gelir yazılarak 5724’e gönderilmesi yeterli. Göndereceğiniz SMS’in vergiler dahil ücreti ise 0,65 kuruş olarak faturanızdan kesilecek.

48 ay’a varan vadelerde kredi imkanı  ile bayramcılara destek olacak olan Vakıfbank özellikle kamu personellerine, özel sektör çalışanları ve emekli olmuş vatandaşlar için koşulsuz onay verebiliyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi Masrafları Ne Kadar?

Alınacak krediler üzerinden yasal olarak alınan Kredi Tahsis Ücreti ve BSMV alınırken, 10 bin liraya kadar 1,20 faiz oranları ile veriliyor. 10 bin lira için aylık 290.01 lira 48 ay taksit öderken bunun için 50 lira kredi tahsis ücreti ödemekle yükümlü kalınacak.  Verilecek bayram kredisi için ise 35 yaşlarındaki bir erkek için yapılacak hayat sigortası poliçesi ödenecekler arasında.

Kredi Hesabı Üzerine Otomatik Ödeme Talimatı Gerekiyor

Ayrıca bankanın kredi şartları arasında alınacak kredinin yatırılacağı hesap üzerinden en az bir tane otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekiyor. Eğer talep eden tüketici bu talimatı vermek istemezse faiz oranına 0,01 oranında artış sağlanacak.

Kredi başvurusunda bulunan kişiye onay verilip verilmeyeceği ise kredi notuna bağlı olurken, tüketiciden kefil talebinde bulunulabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir