Bankalarin bayram kredileri
bankalarin bayram kredileri

Her bayram öncesi olduğu gibi Ramazan Bayramının yaklaşmasının ardından kişilerin artan nakit ihtiyacını karşılamak üzere bankaların kampanya reklamları kendini gösterir hale geldi. Bayram kredileri ile normal bir zamandaki kredilerin faiz oranları farklı mı, ne cazipliği var gibi sorularımız olabilir.

Ramazan Bayramına özel hazırlanan kredi paketlerinin faiz oranları 1,14’ten başlıyor iken, vade süresi ise maksimum 48 ay olarak sınırlandırılmış durumda. Yasal olarak en fazla vade süresinin 48 ay olduğunu da belirtelim.

Sizin için seçtiğimiz bazı bankaların Bayram Kredi Kampanyaları şöyle;

Akbank Bayram Kredisi

Sektörün önde kuruluşlarından Akbank 3 ay ertelemeli olarak müşterisinin kredi notuna göre 1,23 faiz oranlarından başlayan kredi imkânı veriyor. Başvuru süresi ise 30 Haziran son gün olarak belirlenmiş.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Bayram kredilerini gelenekselleştiren Garanti Bankasının faiz oranları 1,29’dan başlarken, kredi miktarı müşterinin talebi ile bankanın uygun görmesi halinde oluşacak limitler dâhilinde 48 ay vade ile tahsisi sağlanıyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi

Geleneksel Bayram Kredisi ile dikkatleri çeken Vakıfbank Tüketici Kredisini 90 bin liraya kadar, Taşıt Kredisini 250 bin liraya kadar 48 ay vade imkânları ile müşterilerine sunmuş durumda. Tüketici faiz oranı kamu çalışanlarına özel 1,14, emekli ve diğer çalışanlar için ise 1,16. Sıfır km taşıt kredisi faizi ise 1,11.

Şekerbank Bayram Kredisi

İşinize Ramazan Bereketi” parolası özellikle esnaf ve işletmelere verilen mesaj ile 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli, masrafsız kredi alabiliyorsunuz.

Türkiye Ekonomi Bankası Bayram Kredisi

Müşterinin talep ettiği kredi miktarının bankaca uygun görülmesi halinde farklı limitlerde sağlanan kredi, yine günde 10 liraya 10 bin lira kampanyası ile tüketici ile buluşuyor. 3 Ay erteleme seçeneği sunan TEB 48 ay’a kadar vade imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Kredi Finansçıdan Alınır” kampanyası ile istediğiniz tutarlarda alabileceğiniz krediyi müşteri istediği zaman 3 ay ertelemeli seçeneği ile alabiliyor. Bu anlamda günde 15 lira taksitli, 48 ay vadeli kredi seçeneği için 15 bin lira kredi tahsisi sağlıyor.

Odeabank Bayram Kredisi

Odeabank şubelerine başvuracağınız kredilerin süresi 22 Haziran ile sınırlı iken yine 3 ay ertelemeli seçeneği bulunuyor. Maksimum 48 ay vadeli kredilerde müşteri skorlaması yöntemi dikkatleri çeken bir husus.

Yapı ve Kredi Bankası Bayram Kredisi

Günde 10 lira taksitle, maksimum 48 y vadelerde kullanılacak kredi miktarı ise 10 bin lira.

İş Bankası Bayram Kredisi

Günde 5 liraya, 5 bin lira parolasıyla “Geleneksel Bayram Kredisi” imkanı 4 Temmuz’a kadar yapılan başvurular için geçerli ve vade miktarı 48 ay.

Denizbank Bayram Kredisi

İhtiyaçlara istinaden talep edilen kredinin günlük taksiti 1 lira olarak belirlenmiş ve son başvuru tarihi 30 Haziran.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir