Kredi ve Finans Portalı

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Toparlanma süreci yaşamak için alacağınız kredilerinizin geri ödeme taksitlerini birkaç ay geç başlayabilirsiniz. Kredi Alternatifleri tükenmeden insanların hizmetine sunan bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Ertelemeli Kredi Verenler

Kredi kullanımı birçok alanda başvurulan yöntemlerden biridir. Geride sermeyesi olmayan kişiler bankalardan destek alırlar. İş yeri açmak, konut almak, araba almak gibi pek çok işler için kredi çekilmektedir. Ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla ertelemeli kredi alarak bazı bankalar tarafından bu konuda destek te alınabilir. Böylece kredi, taksitinizi ödemeye üç dört ay geç başlayabilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Kredi almak için ödemeye geç başlamanız konusunda size destek olan bankalar mevcuttur.  Bu konuda ertelemeli kredi veren bankalar olarak Akbank, Denizbank, TEB gibi bankaları örnek gösterebiliriz. Bu bankalardan istediğiniz oranda krediyi hangi amaç için çekerseniz çekin ödeme işlemlerine böylece üç  ay gibi geç başlama imkânınız olur. Böylece ödemeye geç başlayarak hem maddi hem de manevi anlamda zaman ve güç kazanmış olursunuz.

Ödemeleri üç ay sonra başlayacak kredi alımları için bankaların kampanyalarında farklılık bulunmaktadır. Verilen miktarlar ile alınan kredi tahsis ücreti bazı bankalarca alınmamakta, kredinin vadesi ise 36 ay ile sınırlandırılmaktadır.

İNG Bank “İhtiyacı Olana Mola” kampanyası ile 3.000 ile 100.000 lira arasında kredi verirken 1,39 faiz oranıyla binde beş kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir.

Vakıfbank ise yaptığı kampanyada üç ay ödemesiz kredinin yanında üç ayda bir ödemeli kredi imkânı sunmaktadır.

Gerçek kişiler dışında Kobilerde ertelemeli ödeme ile kredi talep edebilirler. Örneğin Finansbank Kobilere altı ay ödemesiz vereceği krediye 60 ay vade belirlemiş durumdadır.

Ertelemeli Ödemeye Başlamak Ne Gibi Katkılar Sağlar?

Bazı bankaların sunmuş olduğu fırsatlar içinde yer alan ertelemeli ödeme planı size pek çok alanda katkılar sağlayabilir. Öncelikle belli bir zaman süreciniz olur. Bu zamanda maddi açıdan daha fazla güç kazanabilirsiniz. Borç stresiniz bir nebze olsun azalabilir. Birçok açıdan avantaj sağlayabilir ve ödeme planını daha sağlıklı yapmak için katkı sağlayabilirsiniz. Bu konu da destek veren bankalar durumunuza göre size yardımcı olarak size ertelemeli olarak kredi desteği sunarak sizin rahatlamanızı sağlamaya çalışmaktadır.

Sonuç olarak alacağınız kredinin ödemesine birkaç ay geç başlayarak nefes alabilir, zamanla oturttuğunuz ekonominiz ile rahat hareket edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.