Kredi ve Finans Portalı

Vakıfbank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Vakıfbank yurt genelinde oldukça fazla sayıda şubesi olan, en ücra bölgelere dahi hizmet götüren köklü bankalar içinde yer almaktadır. Çok sayıda şube ve ATM’leri ile hizmet veren banka müşteri memnuniyeti çizgisinden taviz vermeden kesintisiz hizmet vermektedir. Banka şubelerinde numara alacak, sıra bekleyecek vakti olmayan müşteriler için 7/24 hizmet veren ATM’lerde de şubede yapılan birçok hizmet verilmektedir. Banka şubesinde yapılan işlemlerin birçoğu ATM’lerden çok daha kısa sürede yapılabilmektedir.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti

Vakıfbank müşterinin memnuniyetini ve hesabının güvenliğini en iyi şekilde muhafaza etmektedir. Müşteriye ait bankomat kartının başka insanların eline geçmiş olması ihtimali veya müşteriye zor kullanarak para çektirilmesi istenmesi gibi durumlar için tedbirden banka ATM’sinde para çekme limiti uygulaması kullanılmaktadır. Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti bir gün içinde en fazla 1.500 TL çekilebilmektedir. En az ise 10 TL çekilebilmektedir. Daha fazla nakite ihtiyacı olan müşterilerin banka şubesine bizzat giderek kimlik veya hesap cüzdanı ibraz etmeleri hesaplarından diledikleri tutarda nakit çekmeleri mümkün olmaktadır.

Yurt İçi Üstü Limit

ATM’lerde kullanılan alt para çekme limiti ve üst para çekme limiti yurt genelinde hizmet veren genel olarak tüm bankalarda kullanılmaktadır. Vakıfbank ATM’leri bankanın çok köklü ve eski bir banka olması sebebi ile yurdun her yerinde mevcuttur. Kullanım kolaylığı açısından hemen her müşteri tarafından kolay bir şekilde kullanılan ATM’lerin tamamında alt para çekme limiti ve üst para çekme limiti uygulaması mevcuttur.

Müşterinin hesap güvenliğini sağlayan bu uygulama olumlu sonuçlar vermektedir. Şube sayısı da yeterli sayıda mevcut olan Vakıfbank daha fazla nakite ihtiyacı olan müşterilerine hizmet verebilmek için en ücra bölgelerimizde de şube bulundurarak müşteri memnuniyetini temin etmektedir. Oldukça fazla sayıda müşteri sayısına sahip olan banka yurdumuzda hizmet vermekte olan köklü bir bankadır.

Vakıfbank ATM Günlük Para Yatırma Limiti

Tüketiciler her ne kadar akıllı uygulamalar eşliğinde bankacılık işlemlerini onilen yapar hale gelmiş olsalar da ATM’leri kullanan milyonlarca banka müşteri bulunur. Fiziki olarak paraya temas etmemizi sağlayan bankamatikler bankacılık işlemlerine yardımcı olurken müşteri olarak bizleri tüm olanakları mevcut olsa bile bankanın ticari para kazanma anlayışı bazı işlemlere engel olur. Bunun için para çekmede olduğu gibi yatırmada da limit bulunur. Vakıfbank ATM’lerinden günlük para yatırma limiti 20000TL ile sınırlı tutulmuştur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.