Saglikkredi
saglikkredi

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası

Türkiye Finans tarafından Koronavirüs salgını nedeniyle sorumlulukları çok fazla olan sağlık çalışanlarına hem destek olmak hem de teşekkür etmek amacıyla 2 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası hayata geçirilmiştir.

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Nedir?

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası kapsamında mevcut konut, ihtiyaç ya da taşıt kredi ödemeleri için kar payı gözetilmeden 6 ay öteleme yapılırken; sağlık çalışanı olan ve kredi kartı kullanıcısı olan müşterilerine 100 bin TL’ye kadar teminatlı ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası sunulmaktadır. Ayrıca e-ticaret siteleri üzerinden yapacakları maksimum 400 TL olan alışverişlerinin %50’si Türkiye Finans tarafından karşılanırken, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar günde 1 kez olmak üzere market siparişi ve teslim hakkı verilmektedir.

Türkiye Finans İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşayan müşterileri için 31 Mayıs 2020 tarihine kadar ayda 4 kez olmak üzere dezenfekte edilmiş özel araçlarla transfer imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda 31 Aralık 2021 tarihine kadar kredi kartı olmak üzere herhangi bir karttan ücret alınmayacaktır.

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası içeriğinde sağlık çalışanlarının birikimlerini de düşünen paket TL mevduat hesabı bulunan müşterilerine 90 havuzundan, dolar ya da avro mevduat hesabı bulunan müşterilerine 75 havuzundan kar payı uygulaması yapılacaktır.  Bununla sınırlı kalmayan kampanya 3 ay ötelemeli 60 ay vadeli %0,89 kâr payı oranı ile kredi imkanı sağlarken, Doğa Sigorta’dan yapılmak koşuluyla konut ve kasko ile ilgili sigorta ürünlerinde indirimlere ek olarak %15 indirim yapılırken, ücretsiz kiralık kasa hizmeti de müşterilerine sunulacaktır.

Türkiye finans sağlık çalışanı kampanyası

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Kimler Faydalanabilir?

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası, Türkiye Finans müşterisi olan ya da olacak olan doktor, hemşire ile sağlık personeli için hazırlanmış bir destek paketidir. Bu kampanya kapsamında sağlık sektöründe tüm çalışanlar;

  • Kâr Payı Talep Edilmeden Finansman Öteleme Desteği
  • Avantajlı Finansman Desteği
  • Ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası
  • E-Ticaret Alışverişi Desteği
  • Market Asistanlık Hizmeti​
  • İndirimli VIP Ulaşım Desteği
  • Katılma Hesaplarına Avantajlı Kar Paylaşım Oranı Desteği
  • Ücretsiz Kredi Kartı Desteği
  • Sigorta Ürünlerinde Ekstra İndirim Desteği
  • Ücretsiz Kiralık Kasa Desteği gibi hizmetlerden yararlanabileceklerdir.

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Nasıl Başvurulur?

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası kapsamında sunulan desteklere katılım için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekmektedir.

Kâr Payı Talep Edilmeden Finansman Öteleme Desteği için, 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi aranılarak talep kaydı oluşturmalıdır. Aynı zamanda internet sitesi üzerindeki ‘’Talep Formu’’ doldurularak da başvuruda bulunulabilmektedir. Kısa süre içerisinde bilgilendirme yapılmaktadır.

Avantajlı Finansman Desteği için mevcut müşteriler sağlık personeli kimlikleri aracılığıyla banka şubelerine başvuruda bulunabilmektedir. Yeni müşteri olacak sağlık çalışanları ise, başvuru​ formunu doldurarak öncelikle banka müşterisi olmalıdır. Banka kuryesi tarafından müşteri olma evrakları verilen adrese teslim edilerek işlemler tamamlanacaktır. Müşteri olunduktan sonra başvuru için şubenin aranması gerekmektedir.

Ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası, müşteri olan sağlık çalışanları tarafından alınabilmektedir ve başvuru korumasigortasi@turkiyefinans.com.tr adresi üzerinden cep telefonu, doğum tarihi, T.C. Kimlik numarası, sağlık çalışanı olduğunuza dair kimlik bilgileri ve kredi kartı son 6 hanesi iletilerek yapılmaktadır. Başvuru değerlendirildikten sonra e-mail ya da SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

E-Ticaret Alışverişi Desteği için telefondan ‘’SAGLIK’’ yazıldıktan sonra bir boşluk bırakılıp kredi kartı son 6 hanesi yazılarak 2442’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.

İndirimli VIP Ulaşım Desteği için kredi kartı müşterisi olan sağlık çalışanları transfer talepleri için 0212 963 64 34 numaralı hat üzerinden YOLO Transfer Hizmetleri aracılığıyla randevu oluşturabilmektedir.

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası kapsamında mevcut olan konut, ihtiyaç ve taşıt kredileri ödeme planları sağlık çalışanın isteği üzerine kar payı alınmadan 6 ay ötelenebilecektir. Başvuruların 31 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Avantajlı Finansman Desteği adı verilen ve acil ihtiyaçların karşılanması amacıyla tahsis ücreti içermeyen %0,89 faiz oranı ile 3 ay ötelemeli 60 aya sunulan ihtiyaç finansmanı başvurusu 31 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılmalıdır.

Kampanya kapsamında sunulan diğer hizmetlerde 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte sadece e-ticaret alışveriş desteği 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Türkiye finans sağlık çalışanı kampanyası

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Kredi Başvurusu

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası kredi başvurusu, mevcut müşteriler tarafından sağlık personeli kimlikleri aracılığıyla banka şubelerine başvuruda bulunabilmektedir. Yeni müşteri olacak sağlık çalışanları ise başvuru​ formunu doldurarak öncelikle banka müşterisi olduktan sonra banka kuryesi tarafından müşteri olma evrakları verilen adrese teslim edilerek işlemler tamamlanacaktır. Müşteri olunduktan sonra kredi başvurusu için bağlı olacağı şubenin aranması gerekmektedir.

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Kredi Sorgulama

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası kredi sorgulama işlemi Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri aranılarak yapılabileceği gibi, banka tarafından koşullar değerlendirildikten sonra SMS yoluyla da bilgilendirme yapılmaktadır.

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası Kredisi Faiz Oranları

Türkiye Finans Sağlık Çalışanı Kampanyası kapsamında sunulan destek kredisi faiz oranı %0,89 olmak üzere 60 aya kadar veda yapılabilmektedir. Aynı zamanda kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir