Turkcell hattina kredi
turkcell hattina kredi

Son dönemlerin trend kredilerinden birisi de faturalı telefon hatları üzerinden sağlanan krediler olarak göze çarpmaktadır. Bunlardan birisi de Turkcell hatları üzerine tanımlanan kredilerdir.

Turkcell Hattına Kredi

İnsanlar yüksek miktarlardaki alımları için bankaları finans kaynağı olarak seçer ve kredi talebinde bulunabilirler. Günümüzde en küçük şeyler için bile kredi talep edilirken bankalarda kara listeye girerek kredi talebi olumsuz yanıt almış bir çok başvuru bulunmaktadır. Bu kişiler bankalarla yaptığı geçmiş alışverişler ile kredi notunun düşüklüğünden kaynaklanan sebeplerden dolayı kredi alamazlar.

Gelirlerini artırma çabası içerisindeki ticari kuruluşlar, artırım sağlamak adına farklı yöntemlere başvurmaktadırlar. Bu yöntemlerden birisi de mevcut faturalı hattınız üzerinden kredi sağlanmasıdır. Genel olarak komisyon karşılığı çalışan bu kuruluşlar Turkcell bünyesinde faaliyet gösteren iletişim firmaları olabilir. Özellikle sosyal medya ile reklamlar aracılığıyla müşterilerine ulaşmaya çalışan bu firmalar belli miktarlarda komisyon talebinde bulunurlar. Ancak bu şekilde kredi talebinde bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Size Turkcell hattınıza kredi vereceğiz diye taahhütte bulunan kişiler peşin olarak komisyon alma talebinde bulunurlarsa bu talep üzerinde yoğunlaşmanızda fayda vardır. Çünkü siz paraya ihtiyacınız olduğu için krediyi başvuru yaparsınız, önceden ödeme yaparak dolandırılmış olabilirsiniz. Finans sağlandıktan sonra komisyon talep edilmesi normal olabilir. Ancak ödediğinizle kalabilir ve kredinizi alamayabilirsiniz.

Turkcell hattınıza sağlanacak kredinin geri ödemeleri sözleşme ile belirlediğiniz vadelerde mevcut telefon hattınız üzerinden aylık olarak kesilmektedir. Böylelikle alacağınız krediyi ödemiş olursunuz. Ancak bu tür kredilerde limit düşük oranlarda seyreder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir