Turkcell butcem
turkcell butcem

Turkcell, Türkiye’nin en köklü ve kaliteli mobil servisidir. Müşterilerini en üst seviyede bulunduran ve yardım edebileceği her anlamda destek, kampanya ve yardım sağlayarak kaliteli müşterilere sahip olmaktadır. Turkcell’in kredi anlamında kendine en uygununu bulup araştırıp, karşılaştırması için Bütçem servisini müşterilerine uygun fiyat karşılığı sunmaktadır.

Bütçem servisine nasıl abone olunur ve kısaca nedir ?

Turkcell telefon kartınız var ise ve Turkcell üyesi iseniz yapmanız gereken tek şey BUTCE yazarak 5202’ye mesaj olarak göndermeniz finansman servisinden yararlanmanız için kısa bir işlemdir. Abonelik ücreti ödendikten sonra başka bir ek ücret alınmaz iken ücretsiz olarak kullanım süresi boyunca defalarca sorgulama yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kısaca bütçem servisi bankalardan alabileceğiniz kredinin en düşük faizli seçeneğini sorgulamanıza, bir kaç farklı bankanın kredilerini birbiri ile kıyaslamanıza yardımcı olmaktadır. Bununla kalmayıp gerekli bilgilerinizi belirledikten sonra eviniz için katkı sağlayabilecek ekonomik finansal tüyolarda dâhil olmaktadır. Sadece kredi anlamında işlerin yürütülmesinde yardımcı olmaz bunun yanında günlük uygun kampanaya bilgilerine ulaşabilir hatta aracınızın piyasa fiyatı hakkında bütçem ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maddelerle servis detayları

  • Sınırsız kredi sorgulama; Ücret dâhilinde kullanım hakkı zamanı içinde banaklardan ihtiyaç, konut, araç kredileri sorgusu sayısız yapılabilir ve borçlarınıza göre size en uygun faizli kredi de önerilmektedir.
  • Mevduat hesabı yönetimi; Elinizde olan miktar dâhilinde sahip olabileceğiniz en yüksek faizli banka bilgisi verir ve bu şekilde paranız devamlı durduğu yerde atar.
  • Araç maliyeti sorgusu; Satın almayı düşündüğünüz ya da satmayı düşündüğünüz araç için fiyat sorgusu da mevcuttur.
  • Fırsat haberleri; Günlük olarak internet üzerindeki fırsat ve indirimlerin bilgisi her alan için öğrenilebilinmektedir.
  • Finansal yardım; Paranızın miktarına göre nasıl değerlendirmeli, paranızı biriktirme, yönetme ve kredi çekmek istediğinizde nelere dikkat etmeniz gerektiği bilgisi üyelerimizi sağlanmaktadır.

Diğer genel bilgiler ve ücretlendirme

Kısa mesaj ile üyelik sağlanan hizmette o mesaj ücretlendirilmemektedir. Haftalık kullanım olarak belirlenen fiyatı haftalık 7 TL olurken daha fazlası istenmemektedir. Eğer kullanımınızı bitirmek istiyorsanız da yine kısa mesaj ile IPTAL BIREYSEL yazarak yine 5202’ye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Turkcell’in bu hizmetinden sadece yurt içinde kullanımına izin verilir.

Yapılacak olan numara değişimi, devir işlemi, faturalı hattınızdan faturasıza geçiş, numaranızı taşımanız, ödeme tarihinizi değiştirmeniz, borç nedeni ile hattınızın kapanması ya da kendi isteğiniz ile hattınızın kapanmasını istemeniz ile bütçem servisinden yararlanmanız son bulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir