Subesiz bankacilik senin bankan
subesiz bankacilik senin bankan

ATM’lerden Para Çekimi

Katılım Bankacılık hakkında az çok herkesin bir fikri vardır. Kısaca İslama uygun olarak faizsiz bankacılı diyebileceğimiz Katılım Bankacılığında öncü bir kuruluş olan Kuveyt Türk faizsiz bankacılığı dijital ortama taşıyarak Dünyanın ilk faizsiz dijital servisini müşterilerinin hizmetine sundu.

Şubesiz bankacılık parolasıyla finans dünyamıza senin bankan adıyla giren Kuveyt Türk, sunduğu hizmetler gamına eklediği Senin Bankan ile fiziki banka şubesine ihtiyaç duymadan hesap açmanıza, kart başvurusu yapmanıza, kredi finansmanı kullanmanıza ve diğer sigortacılık hizmetlerine anında ulaşmanızı sağlıyor.

Ücretsiz sahip olunacak uygulama sayesinde bir bankadan talep edilebilecek her ürün için anında ulaşım sağlayan Senin Bankan, aynı zamanda bankaların masraf kesintisi yaptığı bir çok husustan uzak olarak ücretsiz hizmetleri ile gündem yaratır durumda.

Senin Bankan İle Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekimi Yapabilirsiniz.

Bilindiği üzere Türkiye’de faaliyette bulunan bütün ATM’lerden hangi banka kartını kullanıyorsanız istediğiniz yerden istediğiniz saatte para çekebilmenizin yolu açıldı. Ancak bu işlem için küçük miktarlar çekilse dahi bankalar komisyon kesintisine tabi tutarak kişilerin cebinden para çıkmasına neden oluyor. Bir  banka adına kazanç sağlamak istediği için gayet normal bir çalışma diyebiliriz. Fakat Kuveyt Türk yaptığı kampanya ile bu masrafı ödeme zorunluluğunuz ortadan kaldırıyor. 2017 yılının sonuna kadar gerçekleştirilen kampanya ile başka bankalara ait bankamatiklerden çekeceğiniz ücretler için para çekimi ücreti ödemeyeceksiniz. Normalde çekilen paranın yüzde biri ve 0,91 kuruş masraf çekilirken, para çekimi sonrası oluşacak bu masraf Kuveyt Türk tarafından karşılanıyor. Bu işlem için sınırlama getirilse de bir ay içerisinde 3 defa ücretsiz olarak bu işlem gerçekleştiriliyor. Burada belirtmek istediğimiz bir nokta ise yapılan işlem sonrası bankamatikten kişiye para çekimi sırasında komisyon alınacağı, masrafın kesileceğine dair bir uyarı gelmesi. Bu uyarı dikkate alınmadan işlem yapılması gerektiği ayrıca bankanın uzmanları tarafından belirtiliyor.

Şubesiz bankacılık Senin Bankan ile hizmet veren Kuveyt Türk ayrıca müşterilerinden Hesap İşletim Ücreti, Eft ve Havale gibi para gönderimi sonrası oluşacak masrafları da almamaktadır. Bu gibi masraflar ödemek istemeyen kişilerin ise sadece Senin Bankan uygulamasını indirerek açacağı hesaplar üzerinden bankacılık ürünlerine anında ulaşması yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir