3
3

İşletmeler açısından kredi kartı kullanımı cironun yükselmesi ve daha fazla müşteri çekebilmek amacıyla mutlaka olması gereken bir üründür. Günümüzde kredi kartlarının kullanımı oldukça fazla yaygın olmasından dolayı işletmeler de tüketicilerine kolaylık sağlamak amacıyla tercih etmektedir. Kredi kartı kullanımın avantajları arasında nakit para taşıma probleminin ortadan kalkması ve güvenlik tedbirleri bakımından olumlu tarafları mevcuttur.

TEB Pos Cihazı Komisyon Oranları

Tüketicilerin, ilk olarak bu kuralı bilmesinde fayda vardır. Komisyon oranları sizlerin nasıl bir ödeme almak istediğiniz ile orantılıdır. Mesela bugün pos cihazı üzerinden gerçekleştirdiğiniz satış işlemlerini ertesi gün de alabilirsiniz. Diğer bir ihtimalle pos cihazı üzerinden gerçekleştirdiğiniz satışları bloke ettirerek gün sonunda da hesabınıza otomatik bir şekilde yansır. Bunun yanı sıra belirlemiş olduğunuz bir gün blokeli ya da komisyonlu şekilde geçirme imkanınız da bulunur.

Teb pos destek hattı
Teb masrafsız pos

TEB Pos Başvuru İşlemleri

TEB, bireysel müşterileri için sunduğu çok çeşitli ürün ve hizmetlerin yanında kurumsal, KOBİ ve ticari müşterilerine de birbirinden farklı hizmetler sağlamaktadır. Yazarkasa POS, TEB POS ve sanal pos ürünleri ile müşterilerinin isteklerine yanıt vermeye çalışmaktadır.

Kurumsal müşterilerin gerçekleştirdiği TEB sanal pos başvuru işlemleri dahilinde banka tarafından POS verilmektedir. TEB sanal pos başvurusu sayesinde bankanın üye iş yerleri durumunda olan işletmeler birçok olanaklardan yararlanabilir.  TEB üye iş yerleri açısından özel kredi kartı gibi olanaklar sunarken diğer taraftan pos cihazlarını da sigorta kapsamı dahilinde tutuyor. Cihazın çalınması, zarar görmesi, çalınması veya arıza durumunda olması gibi durumlar karşısında cihaz garanti kapsamına alınır. Bu gibi durumlarda banka işletmelere yeni cihaz temin eder.

TEB posları ile Bonus Card’lar taksit ve bol miktarda bonus para olanağı sunar. Hatta 10 bin TL’ye dek olan pos blokeleri, banka şubesine gitmeden internet bankacılığı üzerinden de çözüme kavuşturulabilir. Bankanın sağladığı buna benzer onlarca imkândan yararlanmak isteyen işletme sahipleri, en yakın TEB şubesine gidip müracaat edebilirler. Diğer bir olasılık ile de internet bankacılığı kullanılarak pos başvurusu yapılabilir.

Teb pos destek hattı
Teb pos

TEB Pos Taksitli Satış

Birçok sektör bazında tahsilat hacmini çoğaltmak ve pazar payını attırmak amacıyla POS cihazı taksitli işlem yapmaktadır. Alışverişleri taksit ile ödemek tüketicilere cazip gelir. Bu durum tüketicilerin ödeme gücünün artmasını da sağlar.

POS cihazınızın taksitli işlem yapabilmesi açısından çalışmış olduğunuz bankayla gerekli olan işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir. POS cihazınızı taksite açtığınız zaman posun işlevleri değişir. Bu sebeple iş yerinin de maliyeti artmış olur. İlgili bankanıza giderek taksitli işlem talebinizi iletmeniz gerekir. Her sektör için taksitli pos cihazı kullanılması söz konusu değildir. Örneğin yakın zamana kadar kuyumcularda pos taksit alternatifi yer almıyordu. Ancak şimdi 4 ay taksit sınırlaması ile kullanıma sunuldu.

TEB Pos Destek Hattı Telefon numarası

TEB bankasının pos destek hattı numarası 0216 635 65 12 ve 0212 444 0 832’dir ve dilediğiniz zaman bu numaraya ulaşabilirsiniz. Pos cihazınız ile ilgili olarak rulo istekleri, pos arıza, mutabakat problemleri, sanal pos işlemleri gibi bütün işlemlerinizi müşteri temsilcilerine ileterek çözüm bulabilirsiniz. Dilerseniz TEB pos destek hattının yanında pos iletişim formu sayfasını ziyaret ederek pos cihazınız ile ilgili bankaya e-posta göndermeniz mümkün.

TEB pos destek hattı, pos cihazı sorunlarınıza çözüm bulmaktadır ve gerektiği durumlarda yeni bir pos cihazını müşterilerine sunuyor. Yukarıda belirtilen numaraları aramanız halinde satış raporlarından mağaza kart performans bilgilerine, müşteri raporları menüsüne kadar tüm bilgilere kolayca ulaşmanız mümkündür.

TEB Pos Hata Kodları

TEB pos hata kodları için aşağıdaki pdf dosyasını inceleyebilirsiniz. Tüm hata kodları ve çözümleri mevcuttur.

TEB Pos Hata Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir