Teb hersey dahil konut kredisi
teb hersey dahil konut kredisi

TEB bankası  yeni evlenen çiftere özel kampanya kapsamında evliliklerine bir katkısı olması amacıyla kredi imkanı sunuyor. Bu TEB ‘in kredisi maddi durumu olanlar için çok önem arz etmiyor ama maddi durumu iyi olmayanlar için çok büyük bir fırsat sunuyor. Düğün, nişan, söz, kına gibi düğün giderlerinizi TEB kredisi sayesinde sağlayabilir ve evlenmenize kolaylık sağlaya bilirsiniz.

Günümüzde kredi notu düşük olanlar için ve yeni evlenmeyi düşünen gençlere yardımcı olabilmek için düşük kredi notuna sahip olan insanlar için kredi imkanı sunuyor.

TEB evlilik kredisi için gerekli belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi (kimlik)
  • Maaş bordrosu
  • TEB bankası bazı durumlarda kendisini garantiye alabilmek için kefil ister

TEB evlilik kredisi kullanımda eğer genel faiz oranları yükselir veya düşerse teb evlilik kredisi bu inişlerden veya çıkışlardan etkilenmez buda sizi büyük oranda fayda sağlayacaktır.Bu kredide en üst limit 36 ay vadeli olmak şartıyla yeni evlenecek çiftlere verilmektedir.

TEB evlilik kredisi 36  ay vadeli olduğu gibi düşük faiz uygulamaları yaparak sadece %1,65 olarak hesaplanıyor ve bu faizi oranlarından hesaplanılarak sizlerin hesaplarına aktarıyor. Eğer gelir düzeyiniz yani maaş bordronuz yeterli değilse üzerinize kayıtlı  taşınamaz bir yeriniz yani eviniz, arsanız, bahçeniz, yazlık, dükkan teminat olarak gösterile bilir. Eğer bu şartlara uymuyorsanız bu kredi hakkını kullanma sahibi olmayacaksınız.

TEB evlilik kredisine  başvuru

TEB evlilik kredisine cep şubelerden de başvuru yapabilir sonucu çabucak öğrene bilirsiniz. Başvurmanın bir başka yolu ise şubeden veya  telefonunuzdan mesaj yolu ile TEB evlilik kredisine başvurabilir ve sonucunuzu SMS yoluyla öğrenebilme imkanınızda bulunmaktadır.

TEB evlilik kredisi tamamen çok az bir kar sağlayarak evlenecek çiftlere yardımcı olmak amacıyla bu kampanyayı başlattı ve birçok kişi TEB evlilik kredisi sayesinde evlene bildi ve maddi açıdan zorluk çekmeden ve ailelerine yük olmadan kendi düğünlerini, sözlerini, kınalarını ve bir çok daha masraflarını TEB evlilik kredisi sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan her şeylerini kendileri karşılayabildiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir