Kredi ve Finans Portalı

Satış Rekorları Kıran Araç Yeniden Türkiye’de

Bir dönem Samara modeli ile Türkiye’de satış rekorlarını alt üst eden Rus Otomotiv devi Lada, uzun bir aradan sonra yeniden Türkiye’de satışa çıkarılıyor. Uzun süredir satışının yapılmadığı Lada’nın yıllardır yeni modelleri ile tekrar otomotiv sektöründeki yerini alacağına dair haberler yapılırken, tüketicilerin merak ettikleri haber yine Lada Türkiye Distribütöründen geldi.

Yenilenen lada.com.tr adresinde araçlar hakkında ayrıntı bilgi bulunmazken herkesin merak ettiği araç fiyatları henüz açıklanmamış. Fakat yapılan açıklamada Ocak 2018 tarihinden itibaren fiyatların duyurulacağı hususunda.

Lada’nın modelleri olan Granta, Kalina, Vesta gibi araçları henüz internet sitesine girmemesine rağmen Lada XRay modeli ile birlikte ilerleyen dönemde Türkiye’de satışına başlanacağı bekleniyor.

Lada Niva 4x4 021

Henüz Lada Niva Urban modellerinin tanıtımının yapıldığı sitede araçlara ait fotoğraflarda ve teknik bilgilerde bulunuyor. 4×4 klasmanında üretilen araçların 1700 cc motor gücüde benzinli motora sahip, 3 ve 5 kapılı olduğunu da hatırlatalım.

Türkiye’de 50’ye yakın servis ağı bulunan Lada satışlarının başlamasının ardından bu sayıyı yükselteceği gelen haberler arasında yerini koruyor.

lada turkiye 1513761547

Off-Road severleri heyecanlandıran Lada Niva ve Niva Urban’ın geniş iç hacme sahip, daha güçlendirilmiş ve daha konforlu bir araç olarak Türkiye yollarındaki yerini alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.