Kimlikle kredi
kimlikle kredi

Denizbank müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına cevap verebilmek için günde 15 liradan başlayan taksitlerle 55 bin liraya kadar kredi imkânı vereceğini ilan etti. Elbette alacağınız miktara göre farklı günlük taksiti bulunacak bu kredinin faiz oranı ise aylık % 1,35’ten başlıyor. Krediye başvuru için ise sadece bir kimliğiniz yeterli.

Krediye Başvuru Kanalları

Denizbank kredi başvuruları elinizin altında bulabileceğiniz her türlü kanaldan yapabiliyorsunuz. Sosyal medya üzerinden açtığı sayfa ile neredeyse bütün banka işlemlerini bu sayfaya taşıyan banka başvuru seçeneklerini artırdı ki bu nedenle her türlü kesime hitap eder haline geldi. Başvuru yapabileceğiniz kanalları ise şöyle sıralayabiliriz.

  • Facebook üzerinden
  • MobilDeniz üzerinden
  • SMS ile başvuru
  • Banka Şubesinden
  • Web’den Kredi

Facebook Üzerinden Kredi

Yaptığı anlaşma ile sosyal medya üzerinden ilk defa bankacılık işlemlerini kabul etme özelliğini taşıyan Denizbank resmi internet sitesi dışında burada oluşturduğu aktif sayfa ile tüm başvuruları alabiliyor. Alacağınız kredi özelliklerine, oranlarına bakarak yapacağınız başvuru sosyal medya fenomenleri için ideal bir yol. Başvuru sayfası üzerinden işlemlerinize başlayabilirsiniz.

MobilDeniz Üzerinden

Denizbank müşterilerine en yakın banka şubesi rolünü 7-24 üstlenerek yardımcı olan ve her türlü bankacılık hizmetini veren MobilDeniz kullanıcıları cep telefonlarındaki uygulama üzerinden başvuru yapabiliyorlar. Buradaki başvuru ile dijital imza sonrası hesabınıza anında geçirme imkanı ile kullanma özelliğine sahip.

SMS ile Kredi Başvurusu

Yapacağınız kredi başvurusu için KREDİM yazarak, TC kimlik numaranız ile birlikte 3280’e göndermeniz ile başvurunuz gerçekleştiriliyor. Kısa süre sonrasında ise alacağınız cevap ile en yakın banka şubesinden kredinizi alabiliyorsunuz.

Banka Şubesinden

En klasik kredi başvurusu banka şubelerinden yapılmasına devam ediliyor. Vazgeçilemez unsur olan banka şubeleri tüketicilerin bankalar ile arasındaki en büyük fiziki köprü vazifesini görüyor. Burada yapacağınız işlemler teknolojiye ayak uyduramayan ya da henüz güvenemeyen kişiler için önemli bir yer oluşturuyor. Banka müşteri yetkilisi size gerekli bilgileri vererek, birkaç adımla hesabınıza alacağınız krediyi aktarabiliyor.

Web’den Kredi

Bankanın müşterisi olun ya da olmayın herkesin kredi  başvurusu yapabileceği kanal internet dünyasına açılan Denizbank sitesi. Başvuru sayfası ziyareti sonrası buraya gireceğiniz TC kimlik numarası ve sonrasında cep telefon numaranız ile başvurunuz başlatılıyor. Daha sonrasında cebinize gelen kod ile kredi başvurunuza devam ediyorsunuz.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız 10 bin lira kredi için sigorta ve vergiler ile kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz. Kredi tahsis ücreti bu rakam için sabit 50 lira iken sigorta ve vergiler 105 lira ile 216 lira arasında farklılık gösteriyor. Maksimum 55 bin lira alacağınız kredinin maksimum vadesi ise 48 ay ile sınırlı. Bu anlamda ödeyeceğiniz taksitler ise şöyle;

  • 12 ay 944 TL
  • 24 ay 533 TL
  • 36 ay 401 TL
  • 48 ay 335 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir