Passolig ile kredi basvurusu
passolig ile kredi basvurusu

Passolig Nedir?

Sistemlerde yapılan gelişmeler ile birlikte, Türk futbolunda da yeni bir dönem başlarken, bu dönem de PASSOLİG dönemi olarak adlandırılıyor. Artık bu kart ile birlikte, maçları seyretmek için stadyumlara giriş yapılırken beklemeler önlenecek. Maç biletleri öncesinden bu kartlara yüklenerek, daha akışa sürede ve olumsuzluklardan uzak kalarak, en keyifli maçları izlemek mümkün olacak.

Hem taraftarlar için hem de kulüpler için oldukça büyük fırsat ve ayrıcalıklar tanıyan bu kart, Türk futboluna maddi bir kazançta getirecek. Bunun yanı sıra da elbette ki tribünde daha huzurlu ve güvenli bir şekilde maç seyretmek mümkün olurken, olumsuzlukların önüne geçmesi de hedeflenmektedir.  Kullanıcıların ya da ismini yeni duymuş olanların, passolig ile kredi başvurusu hakkında bilgiler, müşteri hizmetleri dâhilinde verilecek olurken, kredi kartı ve kullanımı hakkında şu bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Kredi kartı

Bu kart, hem ülkemizde yer alan stadyumlara girişi sağlayacak hem de kredi kartı olarak kullanılabilecektir. Ek olarak, yurtiçi ve yurtdışında bulunsanız da nakit para olarak kullanmak mümkün olacaktır. Dilediğiniz gibi alışverişler yapabilir ya da ATM’ leri kullanarak nakit para çekimi yapabilirsiniz. Üstelik bu kart ile yapılan her alışveriş için kulüplerinize maddi bir destek sağlamış olacaksınız.

Nakit avans

Hem kredi kartı hem bilet hem de nakit avans için bir hesap kartı olarak kullanılabilmektedir. Nakit avans çekebildiğiniz gibi, yine ödemelerinize uygun olarak, ‘’ taksitli nakit avans ‘’ kullanma imkanınızda bulunmaktadır. Peki, taksitli olarak çekim yapmanız halinde, ödeyeceğiniz tutarlar nedir biliyor musunuz?

  • Nakit ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat olarak ATM’ lerden karşılayabilirsiniz
  • Sıfır komisyon özelliği PASSOLİG kartı için geçerlidir
  • Uygun faiz oranları hakkında bilgilere, müşteri hizmetleri dahilinde ulaşabilirsiniz
  • 12 aya kadar vade seçenekleri, uygun vade oranları ile sizlere hizmet verecektir.

Aylık faiz oranı %1,84 olurken, genel olarak kredi faiz oranları ile aynı olmaktadır. Sizlerde, passolig ile kredi başvurusu yapmak yerine, taksiti nakit avans kullanarak hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de bu kullanım dahilinde kulüplere destek olabilirsiniz.

Temassız kullanım özelliği

Yine bu kartın diğer bir özelliği ise, temassız olarak kullanım özelliğidir. Günümüzün yeni teknoloji kartlarından olan PASSOLİG, internet şubesi ile birlikte kullanılarak, hesap hareketleri ve tüm diğer bilgilere ulaşmanızı da kolay hale getirmektedir. Yine internet alışverişlerinizde de kullanıma açık olması halinde istediğiniz gibi alışverişlerinizi gerçekleştirerek, peşin harca taksitle ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir