Oturdugun yerden kredi
oturdugun yerden kredi

Dünya üzerinde gelişen teknoloji sayesinde bu gelişimler her alanda olduğu gibi bankalarında ve kullanıcılarında işlerine yaradı. Mobil alt yapısını hazırlayan ve tamamlayan bankalar sayesinde cep şubeden kredi başvurusu, fatura ödeme işlemleri, Eft, havale gibi işlemlerimizi de çabucak şubeye gitmeden oturduğumuz yerden hallede biliyoruz. Artık  eskiden olduğu gibi kredi başvurusu yapmak için şubeye gidip onca insanın içinde sıra bekleme olayı tamamen ortadan kalkarak sadece yattığınız yerden telefonunuz ile kredi başvurusu yapabilir ve yarım saat içerisinde cevabını alabilirsiniz .Eğer krediniz olumlu sonuçlanırsa evraklarınızı mail üzerinden göndererek işleminizi tamamlar ve hesabınıza çektiğiniz kredinin yatırılmasını isteyebilirsiniz.

Hangi bankalar cep şubeden kredi veriyor?

İş bankası: İş bankasının cep şubesi olan iş cep adlı uygulamadan 25 bin TL’ye kadar krediniz anında hesabınızda. iş bankasının faiz oranları %1,29 olup ve vade en üst limiti 48 aydır. Telefonunuzdan mesaj yoluyla da kredi başvurusu yapabilir ve cevabını anında öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank: Vakıf bank faiz oranları şöyledir. %1,30 ile %1,75 arasında fark göstermektedir. Kredi başvurusunda bulunmak için Vakıfbank’ ın resmi web sitesine girip forumları doldurarak başvuruda buluna bilir ve cevabını hızlıca alabilirsiniz.

QNB Finansbank: Finansbank sizleri dosya evraklarla meşgul etmek yerine sizlere cep şube de kredi imkanı sunuyor.üstelik sadece %1,26 faiz oranları ile cep şubenizden baş vuru yapabilir ve kredinizi hesabınıza aktara bilme imkanı sunuyor.

Akbank: Akbank’tan kredi çekebilmek için en büyük kıstas aylık sabit olarak ödemeniz gereken kredi tutarıdır. Ödediğiniz tutar aldığınız maaşın yarısından fazla olmaması gerekiyor. Bu krediye en üst limit 48 ay vade imkânı verilerek sadece %1,45 faiz uygulanıyor. baş vuru için TC kimlik numaranızı yazarak 4425 e mesaj olarak göndere bilirsiniz.

Bu yaptığınız başvurular olumlu sonuçlanırsa sakın ümidinizi kaybetmeyin ve bankalara olan borçlarınızı kapatmaya çalışın kredi taksitlerinizi düzenli ve gününde ödeyerek kredi notunuzu arttırın. Bu süreç tabi ki biraz meşakatli ve uzun bir süreçtir sabredin ve kredi notunuzu yüksek tutun ve kredi başvurusunda bir daha bulunun eğer kredi notunuz yüksekse kredi almanıza hiç bir engel kalmamış demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir