Odeabank para yatirma cekme limitleri
odeabank para yatirma cekme limitleri

Tüm bankalar müşterinin güvenliği açısından günlük para çekme limiti olarak belirli bir limit belirlemişlerdir. Bu limitin üstünde bir tutar çekilmek istendiğinde mutlaka banka şubesine gitmek gerekmektedir.

Para Çekme Limiti Sınırlı

Müşterinin hesabının güvenliği açısından ODEABANK ATM para çekme limiti en az yirmi lira iken en fazla bin beş yüz lira olarak belirlenmiştir. Odeabank ATM’leri ile Türkiye’de bir ilke imza atarak çek yatırma ikonu olan ATM’ler kullanmıştır. Böylece 7 gün 24 saat her ihtiyaç anında ticari çeklerinizi yatırama fırsatı sunmaktadır. Odeabank ATM’lerinin tamamı dokunmatik ekranlıdır. Bu ATM’ler mobil bankacılık ve internet şubesi gibi de kullanılabileceği gibi müşteri istediği anda klasik menü yapısına da geçiş yapabilir.

Döviz Kuru Üzerinden Çekebilirsiniz

Odeabank ATM’leri kullanım menüsü aynen 4448444 numaralı iletişim merkezi, İnternet Şubesi ve hatta Mobil Şube ile aynı menüye sahiptir. Bir de müşterilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çünkü bir uygulamada yer alan menü diğer uygulama da birebir aynı şekilde yer almaktadır. Ayrıca bu kullanım imkânlarının yanı sıra bütün Odeabank ATM’lerinden USD ve EUR olarak para yatırma işlemleri mevcut olurken diğer yandan da USD veya EUR işlemi yapabilen ATM’lerden bu döviz cinsinden para da çekebilmektedir.

İstediğiniz Tutarı Çekin

Odeabank ATM’lerinin sunduğu bir diğer ayrıcalık ise çekmek istediğiniz tutarı belirledikten sonra bu tutarın hangi banknotlardan oluşması isteniyorsa o da seçilmektedir. Diğer tüm ATM’lerin verdiği nakit yatırma, nakit çekme, hesap açılışı, kredi ve kredi kartı başvurusu gibi birçok işlemin yanı sıra kartsız işlem de birçok alternatif işleme imkân vermektedir. Bu ATM’lerden anında nakit avans çıkabilmektedir. ATM’den yapılan her işleme ait bilgi fişi müşterinin daha önceden belirlemiş olduğu telefona veya SMS adresine mesaj olarak a güvenlik anlamında bildirilmektedir. İnternet bankacılığı kullanmayı tercih eden müşteriler şifrelerini bu ATM’lerde oluşturabilmektedir.

Odeabank Para Yatırma Limiti

Çekmede olduğu gibi para yatırmada da banka ayrı limitler belirlemiş durumda. Yatıracağınız para türü ister döviz olsun ister TL hepsini yatırabilme özelliğine sahip olması ayrı bir avantaj sağlamış. Para yatırma da limit belli olsa da farklı ATM yoluyla yada aynı gün içerisinde daha çok yatırabilme imkanlarına sahipsiniz. Burada çekim de olduğu gibi bir sınırlama yok. Yatıracağınız paralar ise 5,10 lira ve katları olarak belirlenmiş ve en fazla 200 TL banknot halinde yatırım sağlanıyor. Bir defada yatırabileceğiniz en üst limit ise 2 bin lira ile sınırlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir