Odeabank musteri hizmetleri 1
odeabank musteri hizmetleri 1

Yapılan kampanyalar ile oluşan gelişmeler neticesinde teknolojiye ayak uydurmaya zorunda kalan bankalar kredi başvuru kanalları arasına SMS başvuru kredilerini de kattılar. Bu başvuru yolunu sistemine endeksleyen bankalardan birisi ise ülkemizde çok geçmişi bulunmayan Odeabank.  Bayramın yaklaşmasının ardından bayram kredileri kullanımından pay kapmaya çalışan bankalar aynı zamanda mevcut kampanyalarını da güncelleme yoluna gidiyor.

Bankalar kredi kampanyalarındaki rekabete ayak uydurabilmek için ve müşterilerin kolay ulaşımını sağlama çabasındalar. Odeabank 8444 SMS Nakit Hazır Kredi başvurusu ise bu kolaylıklardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Kredi başvurusu için iklim şartlarını, zaman kaybını, bankada bekleyeceğiniz sıra gibi vakit alacak işlemleri bir çırpıda yok ederek anında kredi başvurusu imkânı veren Odeabank SMS Kredi kısa bir mesaj atma suretiyle gerçekleştiriliyor. Nakit Hazır Kredi başvurusu sonrası tahsis edilen kredi miktarı ise 35 bin liraya kadar onaylanabiliyor. Bayram kredileri ile birleşen SMS kredi sayesinde 3 ay ertelemeli kredi imkânı mevcut. Böylelikle kullanacağınız kredinin geri ödemelerine başlamadan önce biraz daha ekonomik olarak rahatlamanız için zamanının varıyor.

İnternet Üzerinden Odeabank Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunda bulunmanın diğer bir yolu ise internet üzerinden çevrimiçi başvuru yapmaktır. Bunun için odeabank.com.tr adresinden giriş yapılması ve bireysel başvuralar bölümüne gerilmesi gerekir. Direk giriş adresi ise şöyle; https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx

Odeabank Kredi Şartları

Maksimum 35 bin liraya kadar alabileceğiniz kredinin geri ödemesi 3 ay ile 48 ay arasındaki talep edeceğiniz vadelerde gerçekleştiriliyor. Başvuru sırasında T.C. kimlik numaranız sizin geçmişinize ışık tutarak kredi alıp alamayacağınıza dair kredi notunuzla ilgili onayda büyük bir etken. Kredi kullanımlarında yaş sınırı 18 ile 65 iken bu krediye 75 yaşına kadar emeklilerimizde başvuru yapma imkânına sahiptir.

Odeabank Kredi Taksitlerini Nasıl, Nereye Öderim?

Kolay ve hızlı bir şekilde alabileceğiniz kredi ödemelerinizi hiç uğraşmadan ve vakit geçirmeden Odeabank İnternet Şubesinden, Mobil Şubeden, başka bankalardan eft veya havale yaparak ve anlaşmalı bulunun Akbank ile PTT ATM’lerinden yapılabilmektedir.

Odeabank Nakit Hazır Kredi Örnek Ödeme Planı

Örnek olarak 10 bin lira alacağınızı düşünürseniz 48 ay vadede 297 lira taksit ödeyeceksiniz. Bu kredi için alınan Kredi Tahsis Ücreti bedeli ise 53 lira. Yıllık % 22,31 efektif faiz oranına sahip. Böylelikle ödeyeceğiniz rakam hayat sigortası harici, masraflar dahil olmak üzere; 14 bin 309 lira olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir