Odeabank musteri hizmetleri
odeabank musteri hizmetleri

Finansal hareketlerin takibinin sağlanması, yasal olarak vergi kaçırılmasını önlemek ve yolsuzlukla mücadele kapsamında gerçek ve tüzel kişilikler parasal işlemlerini bankalar üzerinden yapmakla yükümlüdür. Bu yüzden ekonomik faaliyeti bulunan herkesin bankalarda hesabı bulunmak zorundadır.

Odeabank Hakkında

2012 yılında gerekli izinlerin ardından ülkemizde açılışı yapılan Odeabank’ın ana hissedarı Bank Audi’dir. Merkezi Lübnan’da bulunan banka 11 farklı ülkede faaliyet gösteren bir bankacılık grubuna üye olarak faaliyetlerini gösteriyor.

Ülkemizde yeni olmasına karşın, köklü bir geçmişi ve deneyimi bulunan Odeabank birçok başarı ödüllerini de müzesinde gururla sergilerken bir taraftan müşterilerini memnun etmek amacıyla gerekli halkla ilişkiler potansiyeline sahip olma çabası göstermektedir.

Kısa sürede şube sayısını artıran ve belli bir müşteri kapasitesine ulaşan banka tüketicilere gerekli cevapları verebilmek amacıyla gerekli müşteri hizmetlerini bünyesinde koruyor. Odeabank Müşteri Hizmetleri görülebilen bütün imkânlarla bütün kanallardan faaliyet gösterirken aynı zamanda Odeabank Çağrı Merkezi numarası ile de eksiksiz hizmet vermektedir.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Odeabank Müşteri Hizmetlerinin direkt telefon numarası 444 8 444 olarak bütün müşterilerine hizmet vermektedir. Yapmak istediğiniz bütün işlemler tek numarada toplanmış ve güler yüzlü çalışanlara sahip Odeabank Müşteri Hizmetlerini istek ve talepleriniz için arayabiliyorsunuz. Arama yaparken GSM şirketi farkı ya da kablolu telefon fark etmeden serbest olarak yürürlükte.

Odeabank Bankacılık İletişim Merkezi

Her zaman yanınızda parolasıyla tüketicilere, müşterisi olmasa dahi destek veren iletişim merkezinin numarası ise 0850 222 8444. 7-24 faaliyet göstererek arayanlara ihtiyaçları doğrultusunda yanıt veren iletişim merkezi bir bankanın olmazsa olmaz bölümlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Merkezi Büyükdere Caddesi, No.199, Kat 33-40 Şişli İstanbul adresinde bulunan Odeabank telefon numarası ise 212 304 84 44 iken belge geçer numarası ise 212 304 84 45 olarak işlem görüyor. E-maille ulaşmak isteyen kişiler ise info@odeabank.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

Rekabetçi ekonomi piyasasında kısa dönemli çalışma hayatını uzun dönemlerde varmış gibi yürüten odeabank müşterilerine verdiği önem ile politikaları doğrultusunda çalışanlarına da gerekli kurumsal desteği sağlarken, gerekli kariyer yapılanmaları ile üst düzey planlama çalışmaları sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir