Maximum taksitli nakit avans
maximum taksitli nakit avans

Kullandığımız Kredi Kartlarımızın alışverişler dışında en çok fayda edeceği hususlardan birisi ise acil nakit ihtiyacını karşılıyor olmasıdır. Yaşantımız boyunca maddi olarak nerede ve nasıl bir durumlar ile karşılaşacağımızı bilemeyiz ve anında para bulmamız gereken bir ambians içinde kalabiliriz. Elbette bunlar normal karşılaşılabilecek durumlardır. Kullandığınız kredi kartı Maximum Kredi Kartı ise talebiniz olan acil nakit ihtiyacını Taksitli Nakit Avans özelliğinden karşılayabilirsiniz.

Maximum Taksitli Nakit Avansı

Anlık olarak ihtiyacınız bulunuyorsa, anında kart limitleriniz dahilinde yapacağınız başvuru ile alacağınız nakit parayı 12 ay’a varan vadeler ile ödeyerek sahip olabiliyorsunuz ki bu durum sizi bir çok hayati meseleden kurtarabilecek özellik diyebiliriz. Bunun için elbette Maximum kart sahibi olmanız ve çekeceğiniz miktarın limitiniz dahilinde olması ilk şartlardan ikisi. En az çekebileceğiniz tutar ise 300 Lira.  Limitiniz ile başvuru sonrası hesabınızdan para çekebilme limiti ise kullandığınız kartın özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle limit üstü çekimi için bankanızı ayrıca masraf ödemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat yaptığınız başvuru sonrası hesabınıza geçen bir değerse bu miktarı istediğiniz hesaba EFT ya da Havale edebiliyorsunuz ki bu işlemin ücreti ise sizin bankanız ile aranızda yapılan sözleşmeye göre kesiliyor.  Bu avansa başvuru yapabileceğiniz kanallar ise başvuru sonrası hemen çekebileceğiniz bankamatikler, internet bankacılığı, banka şubeleri, kullanıyorsanız Maximum Mobil, İşCep ve İş Bankasının müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 724 0 724’den arayarak yapabiliyorsunuz.

Hangi Kartlar Bu Kampanyadan Faydalanıyor?

Alacağınız taksitli nakit avans için ödeyeceğiniz faiz oranı % 1,84 iken en az 5 ay, en çok 12 ay vadede ödeme seçeneğiniz bulunuyor. Bu işlem için işlem ücreti ödemeseniz de KKDF ve BSMV kesilen vergiler olarak kayıtlarımızda.  İş bankasına ait kullandığınız Aidatlı ve Aidatsız İş’te Üniversiteli, Ticari kartlar ve bayi kartları ile bu hizmetten faydalanamıyorsunuz. Faydalanabildiğiniz kartlar ise Klasik Maximum, Premier Gold, Platinum Maximiles ve MecedesCard olarak duyuruldu.

Taksitli Nakit Avans İle Ne Kadar Öderim?

Maximu Kredi Kartınızdan alacağınız 1000 lira taksitli nakit avans için aylık ödemeniz 6  ay boyunca 179.78 Lira. Toplamda ise 1.078 lira. 12 aylık kullanıldığı takdirde ise aylık ödemeniz 95.77 lira ve toplamda ise 1.149 lira olarak hesaplanıyor. Bu rakamlara vergiler dahil değil. Size 1,84 faiz oranı tüketici kredilerine göre fazla olarak gelebilir. Fakat hızlı çözüm sunması adına seçeneklerinizin arasına alınabilecek bir kredi başvurusu olarak alternatifleriniz arasında olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir