Isbank maximum kredi karti ozellikleri
isbank maximum kredi karti ozellikleri

İş Bankası ve ortağı T.C. Ziraat Bankasının kullandığı, 200.000’i aşkın üyeye sahip,  taksitli alışveriş yapılabilen kart;  Maximum Kredi Kartı,  Visa ve Master Card özellikli bütün iş yerlerinde geçerlidir.

Maximum Kredi Kartı Özellikleri Neler?

Alacağınız Maximum kredi kartı üyesi olduğu kuruluşlardan alış veriş  yapabilir, yaptığınız işlemler için taksit isteyebilir, harcadığınız kadar puan biriktirerek toplayacağınız MaxiPuanlarla alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Biriken MaxiPuanlarınızı kredi kartı ekstrelerinden, pos cihazlarından, internet şubesinden ve akıllı telefonlarımızda bulunan İşCep ile öğrenebilirsiniz.

Bir çok özelliği ile bir karttan fazlasını müşterilerine sunan Maximum Kart ile Kültür Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerini bir ay süreli ücretsiz gezebiliyorsunuz. Ancak belirtmeliyiz ki Ziraat Maximum ve aidatsız Maximum kartlar için bunlar geçerli değil. Ve yine bu kartlara geçerli olmayan Cinemaximumlar’da her gün 12.30’a kadar başlayan film gösterimlerini sadece 7 Türk Lirası karşılığı izleyebilirsiniz. Bunun için ise İş Bankasına ait Maximum özellikli kredi kartı ya da bankamatiğiniz ile Cinemaximum gişelerinden bilet almanız gerekmektedir.

Maximum Kredi Kartı Faiz Oranları Ne Kadar?

Yapacağınız alışverişler ve nakit çekimi için Maximum Kredi Kartı Faiz Oranı Türk Lirasına 1,90, Dolar ve Euro için ise 1,62 olarak belirlenmiştir. Aynı şekilde 5-12 ay vade ile yapılan taksitli alışverişlerde ise faiz oranı yine 1,90 olarak hesaplanmaktadır.

Ek kart talebinde de bulunabileceğiniz kart ile yapacağınız peşin alışverişlerde taksitlendirme ya da İşcep üzerinden yapacağınız ödeme erteleme talebinde bulunabilirsiniz.

İşcep üzerinden kredi kartı limitinizi artırıp, süre gözetmeden alışverişlerinize devam edebildiğiniz gibi kredi kartı destek sigortası yaptırarak borcunuzu güvence altına alıp, kasalarda beklemeden temassız alışveriş ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Nakit Avans Çekimi

Kredi kartınız ile 200 TL ile 5000 TL arasında, kartınızın limiti kadarıyla nakit avans çekimi yapabilir ve çektiğiniz avansı taksitle ödeyebilirsiniz. Nakit avans çekimi faiz oranı 1,90 olup, kesintilere BSMV ve KKDF  yansıtılmaktadır. Alacağınız nakit avansı 5-12 ay vade ile ödeyebilirsiniz.

Örnek hesaplama yapacak olursak; 1.000 TL avansı, 6 ay vadeli olarak çekersek aylık, 180,00 TL olmak üzere toplamda 1.081,32 TL ödemek zorunda kalacağız vergiler dışında 81,32 TL faiz ödemiş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir