Nkolay kredi basvurusu
nkolay kredi basvurusu

Kulağa inanılmaz gibi geliyor olsa da; her aşamada kendilerini aşan bankalar sonunda müşterilerine ulaşmanın yolunu daha kolay hale getirirken aynı zamanda kredi ihtiyacı olan kişilerinde hiç sorun yaşamadan, beklemeden istedikleri parayı alabilmenin yolu açıldı. Bu yollardan birisi de Aktifbank N Kolay Kredi ile herkesin cebine giriyor.

N Kolay Krediye Kimler Başvurabilir?

Aktifbank kredi kullanmak isteyen müşterilerine, Passo Lig ve ön ödemeli kartı olanlara ve hiç müşterisi olmamış, bankalar nezdinden hesabı olmayan kişilere kolay kredi tahsisinin yolunu açtı. Yani daha önce hiçbir işlem yapmamış, kapısının önünden geçmemiş dahi olsanız bu krediye başvuruda bulunabiliyorsunuz.

N Kolay Krediye Nasıl Başvurulur?

Öncelikle banka müşterisiyseniz ya da Passo Lig kartına sahipseniz yapacağınız işlem ihtiyacınız olan para miktarını girip, sözleşmeleri dijital ortamda onaylamanız gerek. Daha sonrasında ise sizin kredi notunuza göre istediğiniz miktardaki para hesabınıza anında yatırılıyor.

Banka müşterisi değilseniz ya da ön ödemeli karta sahipseniz bulun için dijital sayfalar üzerinde istenilen formu doldurmanız gerekli. Bunun ardından sözleşme onayı ile banka size kurye ile adresinize görevli gönderiyor ve arkasından atılan imzalar ile aynı gün paranızı hesabınıza geçiriyor. Sizde istediğiniz zaman hesabınızdan çekebiliyorsunuz.

Yatırılan Parayı Nasıl Alırım?

Yatırılan paranızı çekebilmeniz için istediğiniz kanalı kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz takdirde eft ya da havale gibi işlemlerde mümkün. N Kolay Kartınız hali hazırda mevcut ise istenilen Bankamatikten çekerken talebiniz doğrultusunda alışverişlerinizi de bu kartla ödeyebilirsiniz. Diğer bir alternatif yol ise PTT şubeleri. Bu şubeler üzerinden istediğiniz parayı her hangi bir masrafa tabi kalmadan alabilirsiniz.

N Kolay Kart Sahibi Olun?

Aktifbank müşterisi olmak ve banka hizmetlerinden sürekli yararlanmak isteyen bir kişiyseniz yapmanız gereken işlem N kolay kart sahibi olmaktır. Çünkü bu karta sahip kişilerin öncelikleri daha avantajlı konumda oluyor. İstenildiği takdirde 7-24 kredi başvurusu yapabilir ve zaman gözetmeksizin kredinizi alabilirsiniz ya da harcamalarınızı ödeyebilirsiniz.

N Kolay kredi kullanımında hayat sigortası yaptırmak zorunda olmamanız yine bu bankayı tercih etme sebeplerinden birisi. Fakat yasal olarak kesilen kredi tahsis ücreti binde beş oranında burada da karşınıza çıkıyor. Kredi limiti ise 2 bin lira ile 30 bin lira arasında sizin talebinize göre.

Kredi Geri Ödemelerini Nasıl Yaparım?

Bankanın her yerde şubesi bulunmamasından dolayı anlaşmalı olduğu bankalar ile PTT şubelerinden ödenebiliyor. PTT matikler ile birlikte anlaşmalı banka Akbank, Vakıfbank ATM’lerinden ödenebiliyor. Aynı zamanda isterseniz hesabınız bulunan farklı bankanın internet bankacılığını kullanarak eft yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir