Aninda kredi verenler
aninda kredi verenler

Gecenin bir vakti, hiç sebepsiz yere acil nakite ihtiyacınız bulunduğunda, yada hafta sonu şehirden uzak bir noktada paraya ihtiyacınız bulunursa anında hesabınıza yatan krediler  hakkında kredicim.net olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Dijital bankacılık sistemlerinin gelişmesi ile kredi notu düşüklüğü bulunmayan kişilerin kredi almalarının yolu bir hayli hızlanmış durumda. Bir kaç dakika ile hesabınıza istediğiniz miktardaki krediyi yatırtabilirsiniz. Borcuna sadık müşterilerinin taleplerini geri çevirmeyen bankalar aktif uygulamaları ile internet üzerinden yapılan sözleşmeler ile anında kredi vermeye başladılar.

Anında kredi veren bankalar ile uygulamalarına örnek verecek olursak;

İşcep Anında Kredi

Akıllı cep telefonları ile uygulamalarının ardından İş Bankası dijital bankacılık hizmeti olarak müşterilerine işcep uygulamasını sundu. Bu uygulama ile bir banka şubesinin tüm olanakları cebinize girmiş oldu. 25 bin liraya kadar 48 ay vadeyle kredi kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt Anında Kredi

Akbank müşterileri mevcut internet bankacılığı ve Akbank Direkt uygulaması ile 15 bin liraya kadar 48 ay vade ile kredi imkanı  veriyor.

Aktifbank N kolay Kredi

Aktifbank anında kredi olayını bir adım daha öne taşıyarak, banka da hesabınız bulunmasa bile nkolaykredi. com adresine girerek gerekli bilgi girişinden sonra istenilen bilgileri onaylamanız dahilinde 25 bin liraya kadar 48 ay vadede kredi vermektedir.

Bunların dışında internet bankacılığı üzerinden Yapı Kredi Nuvo, Garanti Bankası igaranti ve Teb Cepteteb ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Anında Kredi Avantajları Neler?

Anında kredi ile başvuracağınız kredinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Kullanacağınız para mevduat hesabına yatırılmakta sizde istediğiniz gibi çekerken dijital bankacılık ortamında havale ve eft yapabilirsiniz. Ancak bütün kredilerde olduğu gibi bu başvurunuzun bankaca onaylanması şarttır. Bu işlemleri için sabah olup banka şubesinin açılmasını bekleme gibi bir nedeniniz yok. Günün her saatinde başvuru yapabilirsiniz.

Anında Kredi Şartları Neler?

Her kredide olduğu gibi bankalar kredi onayıyla beraber kredinin kullandırılmasında kredi notunuza, sicilinize bakarlar ve gelir durumlarının belgelenmesi yada taahhüt edilmesiyle kişiye kredi imkanı verirler. Yasal takibe düştüyseniz, düzenli geliriniz yoksa bankalar sizlere kredi vermeyeceklerdir.

2 Comments

  1. Akbanka başvurdum kredi için. olan kredilerimden dolayı vermediler ancak akbank direkt ile krediye başvurdum. 2 dakikada hesabıma geçirdiler. 15000 lira. çok mutlu oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir