Simdi alin 2018 de odeyin kredileri kredicim
simdi alin 2018 de odeyin kredileri kredicim

Reklam platformlarını ve sosyal medyayı son zamanlarda meşgul eden, duyduğunuz en çok çıngıllardan birisi “İster Akbank’lı olun, ister olmayın. Kredinizi şimdi alın 2018’de ödeyin” olarak sürekli karşımıza çıkıyor.

Bankanın müşterisi olun ya da olmayın her kesime hitap eden Akbank yapmış olduğu bu kampanya ile kredi tahsisi yapılan müşterilerinin talepleri doğrultusunda bugün aldıkları kredinin geri ödemesine 2018 yılında başlıyor. Burada almış olduğunuz ertelemeli kredi kısa dönemde olsa taksit ödemeden atlatacağınız bir kaç ay anlamına geliyor.

Faiz Oranı

Akbank’ın şimdi alın 2018’de ödeyin kredilerinin faiz oranları % 1,45 olarak belirlenmiş ve vadesi ise 3 – 48 ay arasında talebe göre farklılık gösterebiliyor. Yasal olarak krediden cayma hakkınızı da kullanabileceğinizi ve istenildiği takdirde istenilen zamanlarda  kredinizin tamamını kapatabileceğinizi de hatırlatmak isterim.

Akbank Direkt İle Hesabınızda

Akbank’ın en çok sevdiğim kısmı ve zaman zaman kullandığım ihtiyaç kredilerini anında hesabınıza yatırıyor olması. En önemli bankacılık uygulamalarından birisini  teşkil eden Akbank Direkt kullanıcıları bu haktan anında hizmet alanlar arasında.

Bankanın henüz müşteri olmayan vatandaşlar hizmetten faydalanabilmek için başvuru formunu doldurarak banka şubesinden işlemlere başlayabiliyor.

Kredi Limiti

Şimdi alın 2018’de ödeyin kredisinin limitleri 150 bin liraya kadar çıkıyor. Elbette bu durum kredi talebinde bulunanların kredibilitesine ve gelirine göre değişiklik gösterebiliyor.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız kredi miktarı ve 48 ay vadede ödeyeceğiniz aylık taksitlerinden örnek verecek olursak;

– 3 bin lira için 92.7 Lira
– 5 bin lira için 154.51 Lira
– 7 bin 500 lira için 231.76 Lira
– 10 bin lira için 309.01 Lira
– 15 bin lira için 463.52 Lira
– 20 bin lira için 618.02 Lira
– 25 bin lira için 772.53 Lira

Kasım ay’ı itibariyle ülkemizde bir çok banka müşterilerine ertelemeli kredi tahsisinde bulunuyor. Burada ertelemeden kasıt üç ay ile sınırlı olsa da bu erteleme hizmeti için faiz ücreti ödemekten kaçamıyorsunuz. Sonuçta almış olduğunuz hizmetin bedelini siz ödeyeceğiniz için bu durumu bir daha düşünmekte fayda görebilirsiniz.

Birer tüketici olarak kredinin alımında ödemesinin bitimine kadar geçen süreçte yapmış olduğumuz kazanç ve kayıplar kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Bu durumda kendi muhasebenizi yaparak atacağınız adımlar sizlerin maddi gelişiminizi yakından etkileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir