Kredi karti ekstre taksitlendirme
kredi karti ekstre taksitlendirme

Bankaların şahsınızı tahsis ettiği yüksek limitli kredi kartlarının borçları ile asgari ödeme tutarlarını zaman zaman ödeyemez haline gelen müşterilerden birisi iseniz en doğru ve mantıklı borç ödeme işlemi mevcut kredi kartı borcunuzu taksitlendirme yapmanız olacaktır.

Kredi Kartı Ekstresini Böldürme

Kullanmış olduğunuz bankanın kartı ile ilgili borcunuzu taksitlendirme olayı bir nevi kredi kartınız üzerinde tüketici kredisi kullanarak bunu faizi ile birlikte böldürmek ve böldürdüğünüz vade süresince ödemesini yapma imkanınız anlamına geliyor. Asgari ücret üzerinden maaşınız bulunuyor ise ve siz  kredi kartınızın limiti olan 5 bin lirayı harcamış iseniz bu borcun asgari tutarı olan 1000 lirayı bir defa ödersiniz bir sonraki ay yine aynı sorun ile karşılaşırsınız. Bu arada da ekonomik olarak sıkıntılar başlar ve maddi açıdan daha çok açılmış olursunuz. Bunun için mevcut borcunuzu taksitlendirir iseniz rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olursunuz. Tabi yine aynı borcu oluşturmazsanız. Dilerseniz bankalar ile taksitlendirme seçeneklerini inceleyelim.

QNB Finansbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Ödemelerinizde maddi bir rahatlık sağlamanız için QNB Finansbank kredi kartı ektrenizi 6,9 ve 12 vadelerde taksitlendirme yapıyor. Bunun için kredi kartınız ile bankamatiklerden başvuru yapabilirsiniz. Onaylanması halinde borçlarınız istediğiniz vade tutarlarında taksitlendiriliyor.

Garanti Bankası Bonus Ekstre Taksitlendirme

Ekstre taksit ürünü olarak müşterilerinin hizmetine sunan Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı borcunuzu bir ay erteleyerek 3 ekstre döneminde 3 taksitle ödeme imkanı veriyor. Taksitlendirme yapmak için 444 0 333 Alo Garanti, Banka şubelerinden başvurabiliyorsunuz.

Akbank Ekstre Böldürme

Akbank’ın kredi kartı olan Axessi kullanan müşterileri Axess Ekstre Böldür ile borcunuzu 2 ve 3 taksite bölerken bu işleme başvurular Akbank Direkt, Telefon Şubesi, banka şubesi üzerinden yapılabiliyor. Akbank Direkt üzerinden yapılan başvurularda telefonunuza gelen şifre ile onay vermeniz gerekiyor.

Halkbank Paraf Borç Taksitlendirme

Halkbank’ın sunduğu paraf kredi kartı borcu taksitlendirmesi 12 ay’a kadar müşterinin talebine göre belirleniyor. Asıl kart sahiplerinin yararlandığı bu hizmet 150 ile 30 bin lira arasındaki limitler için geçerli.

İşbankası Maximum Taksitlendirme

İş bankası yapmış olduğunuz tek ödemeli alışverişlerinizi taksitlendirirken, peşin ödenen işlemlerin taksitlendirmesi için hesap kesimi yapılmadan önce internet bankacılığı, İşCep’ten ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak talebinizi iletmeniz gerekiyor.

Yapı Kredi Worldcard Harcama Taksitlendir

Peşin alışverişlerinizi taksitlendiren Worldcard alışveriş anında SMS kanalıyla yada internet bankacılığından bu işlemi yapmanıza olanak sağlıyor. Yapılan alışveriş sonrası telefonunuza gelen otomatik SMS’i yanıtlayarak taksitlendirme işlemini yapabiliyorsunuz. Nakit harcamalarınıza yapılan taksitlendirme 2 -3 ay ile sınırlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir