Isbank mobil uygulama acilmiyor ne yapmali
isbank mobil uygulama acilmiyor ne yapmali

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bankacılık sektöründe oldukça önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte bankalar her geçen gün kendisini geliştirmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu konuda ülkenin önde gelen bankalarından bir tanesi olan İş Bankası’nın da önemli hizmetleri bulunmaktadır. İş Bankası müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için birçok yenilik getirmiştir. Günümüzde akıllı cep telefonu kullanımın artmasından sonra adeta bir ihtiyaç durumuna gelen mobil uygulamalardan bir tanesi olan mobil bankacılık uygulamalarıdır. Banka müşterileri mobil uygulamalar sayesinde günün her saati birçok bankacılık işlemini online olarak gerçekleştirebilmektedir.

Dijital Bankacılıkta İş Bankası

İş Bankası mobil uygulama konusunda birçok bankaya oranla çok daha kaliteli hizmetler vermektedir. İş Bankası müşterileri mobil uygulamalar üzerinden fatura ödeme, para çekme ve par gönderme gibi birçok bankacılık işlemini günün her saati rahatlıkla yapabilmektedir. Mobil uygulamanın ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen İş Bankası müşterileri öncelikli olarak telefonlarının özelliklerine göre Google Play Store ya da İos market üzerinden öncelikli olarak mobil bankacılık uygulamasını indirmek durumundadırlar. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra ise kendilerine verilen şifre ile istedikleri bankacılık işlemini yapmaya başlayabilirler.

İşbank Mobil Girişinde Sorun Çıkarsa

Ancak bazen çeşitli sorunlardan dolayı İş Bankası mobil uygulamasında problem yaşanabilir. Bu durumda pek çok kişi İş Bankası mobil uygulama açılmıyor ne yapmalıyım sorusunun cevabını arıyor. Mobil uygulama ile ilgili bir problem olduğunda ilk olarak kontrol edilmesi gereken şey mobil cihazın internet bağlantısında herhangi bir sorun olup olmadığına bakmaktır. Eğer internet bağlantısında bir sorun yoksa uygulamanın ayarların kontrol etmek gerekir. Eğer sorun çözülmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek sorununuzun çözümü olabilir. Ancak yine de mobil uygulama hatası giderilmiyorsa bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Mutlaka Güncelleyin.

Kullandığımız akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar zamanla uygulayıcısı tarafından yenilenme yoluna gider. Bu arada sizin telefonunuzdaki uygulama ise eski sürümünde kalır. Size yeni sürüm olduğu uyarısı geliyor olsa da biz bu uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat bazı yenilikler ile kapatılan güvenlik açıkları eski sürümde güncel olmadığı için sizinde yeni sürümünü güncellemenizde fayda olur.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir