Is ilanlari
is ilanlari

İş Arama Siteleri Hangileri?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle getirdiği yeniliklerle beraber birbirinden farklı türlerde siteler çıkmaya başladı. Bu siteler arasında en çok rağbet göreni ise iş arama siteleri olmaktadır. İş arayanla iş vereni buluşturan iş arama siteleri büyük bir kesimin iş bulmasına iş verenlerin ise eleman bulmasını sağlamaktadır. CV’lerinizi yükleyerek ve kendinizi tanıtacak kısa bir yazı yazarak bu sitelere üye olabilirsiniz ve iş aramaya başlayabilirsiniz.

Webkredi.com : Bu site ise piyasada bulunan iş ilanlarının makalelerini buradan yayımlayarak tüketicilerin bilgisine sunmaktadır. Bankalardan, kamu kurumlarına kadar bir çok kesimde yapılan iş ilanlarının metinleri  ile şartlarını bu siteden bulabilirsiniz.

Kariyer.net: İş arama siteleri arasında ilk sıralarda yer alan kariyer.net sitesi sadece iş arama üzerine değil aynı zamanda verdiği eğitimlerle de dikkat çekiyor. Sitede her iş dalında ve her pozisyonda iş ilanları bulunmaktadır. Bu özellikleriyle ülkemizin önde gelen iş arama siteleri arasında yer alır.

Yenibiris.com: ülkemizin önde gelen iş arama siteleri arasında yer alan yenibiris.com sitesi büyük markaların iş ilanlarını bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda bazı bilgilendirici yazılarıyla dikkatte çekiyor.

Yazımızda sizlere ülkemizde en çok tercih edilen iş arama siteleri hakkında bilgi verdik. Bu siteler dışında birçok iş bulma sitesi daha bulunmaktadır.

Armut.com: Bu site ile elinde mesleği bulan fotoğrafçı, boyacı, nakliyat ve organizasyon sahipleri site üzerinden üye olmaktadırlar. Bu anlamda işçi arayan kişiler siteden giriş yaparak nasıl bir iş istediklerini, ayrıntılarını girerek fiyat teklifi almaktadır. Üye olan iş sahipleri kendilerine gelen mesajlar ile ayrıntılarına göre teklif vermektedir. Site teklif üzerinden komisyon alırken, teklif başına ayrı ücretlendirme yapmaktadır. İş sahipleri siteye önce para yatırarak bu para ile teklif verebilir.

Sahibinden.com: Bu siteye hizmet dalında iş yapan işçiler üye olarak iş alabilmektedirler. Öğretmeninden, kurs verenlerine kadar birçok kişinin burada ilanı bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir