Ing emekli promosyonu
ing emekli promosyonu

Emeklilerin yıllardır küçük bir ihtiyacını karşılamak için beklediği maaş karşılığı promosyon sözleşmesi bütün bankalarla imzalanmasının ardından emekliler hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden gerekli taahhütleri bulunarak istedikleri bankalara taşıdılar. Bu taşıma karşılığında ise aldıkları maaşlara oranla 300, 375  ve 450 lira olarak promosyon ödemesini alarak harcamalarını çoktan yaptılar.

Yapılan bu taşıma işlemi sonrası maaşlarını üç yıl boyunca almak üzere taahhütte bulunan emekliler bir sonraki promosyonu ise bu sürenin sonunda alabilecekler.

2017 yılının ilk altı ay’ında çıkan enflasyon ile aldıkları bu promosyon ücretinin çoğu erimiş gibi gözükürken, İNG BANK emekliler için sağlanacak kampanyalardan birisine daha imza attı.

İNG Bank Emeklilere Promosyon Ücreti

Promosyon ödemesinin kesinleşmesinin ardından maaş ödemesi alan emeklileri kaçırmama yarışına giren bankalar zamanla bu rakamların üzerine çıkarken,  aynı zamanda farklı kampanyalar ile avantajlı haklar tanınmaya başladı. Daha önce emeklileri görmeyen finans kuruluşları bu anlamda emeklilerden ciddi anlamlarda mevduat kaybı yaşamış gibi görünüyor.

Bu anlamda yeni bir kampanyaya adım atan İNG Bank emekli maaşını taşımaları halinde emekli büyüklerimiz  900 lira promosyon fırsatından yararlanabilecekler. Ancak bu yararlanma için aldığınız ücret çok önemli. 1000 lira altında maaş alanlar 600 Lira, 1999 liraya kadar maaş alanlar 750 Lira, 2000 lira ve üzeri  emekli maaşı alanlar ise 900 Lira promosyon ödemesi alabilecek.

Yapacakları taahhüt karşısında her ATM ve bankadan maaşlarını alabilecek olan emekliler, vadesiz olan hesaplarına Hesap işletim ücreti ödemeyecekler. İnternet Bankacılığı hizmetinden yararlanırken, hesaplarına tanınacak İng Bank destek hesap ile maaş gününden önce maaşlarını alabilecekler.

Kredi ürünlerinden faydalanabilecekleri gibi 212 328 28 28 numaraları özel asistan hizmetinden yararlanırken bilgi, danışmanlık ile ambulans hizmetleri de sunulacak.

900 Lira Promosyon Şartları Ne?

900 liraya varan promosyon ücretini alabilmek için emekliler yine 3 yıl boyunca maaşını İNG banktan alacağını dair taahhütte bulunması gerekiyor ve 1 Mart 2017 tarihinden sonra maaşların yatması gerekiyor. Taahhüt yerine getirilmemesi durumunda  ise hesaplanma yapılarak ücretin kalan kısmı geri talep edilecek.  Ayrıca bu promosyon alabilmek için otomatik fatura talimatı verilmesi  şartıyla kredi alınabiliyor.

İNG Banka Emekli Maaşımı Nasıl Taşırım?

SSK emeklisi maaşının taşınabilmesi için emekli olan kişinin en yakın bir banka  şubesine giderek taahhüt imzalaması gerekiyor.

Bağ-kur ve Emekli Sandığı  emeklileri ise PTT şubelerine başvurarak e-devlet şifresini alması, turkiye.gov.tr adresinden giriş yapılarak gerekli adımları gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir