Hsbc internet bankaciligi basvuru
hsbc internet bankaciligi basvuru

Özellikle banka ve finans sektöründe faaliyet gösteriyorsanız teknoloji ve onun getirdiklerine ayak uydurmak zorundasınız ki diğer bankalar ile rekabet edebilesiniz. Bu yüzden HCBS Bankası yenilikleri takip ederek müşterilerine kolaylıklar sağlamış olup böylelikle bankanın işlemleri hem hızlanırken hem de kendileri açısından daha kolay hale gelmiştir.

Bankacılık işlemlerinin en çok uygulanan yüzü olan internet bankacılığının kullanıcı ve hizmeti sunan bankalara getirdiği kolaylıklar, hız, ekonomik tasarruf tartışılamaz seviyelere ulaştığı için herkes için aranır bir hizmet dalı olarak kendini gösterdi. İnternet bankacılığı ve buna bağlı olarak mobil bankacılık hizmetlerinin vatandaşlara sunulmasının ardından bankalardaki işlem sıralarında ciddi azalmalar meydana geldi.

Hepsi bir kenara telefonların akıllı teknolojilere dönüşmesi ile herkesin cebine giren bankacılık işlemleri ile konforu en üst seviyelere taşıyan HCBS İnternet Bankacılığı müşterilerine hem hızı kazandırdı, hem kendi bünyesinde şube ve çalışan masraflarından kurtulmuş oldu.

HSBC İnternet Bankacılığına Nasıl Başvururum?

HSBC İnternet bankacılığı haftanın yedi günü kesintisiz olarak hizmet veren bir bankacılık uygulamasıdır. İnternetin olduğu her ortamda güvenli bağlantılar eşliğinde işlemlerinizi hızlı ir şekilde yaparken, hesaplarınızı ve ödemelerini anında kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu konfora sahip olabilmeniz için ise başvuru yapacağınız internet bankacılığına sahip olabilmeniz için SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

HSBC İnternet bankacılığını açtırmanın en kolay yolu en yakın bir banka şubesine gitmektir. Banka şubesinde açmış olduğunu vadesiz mevduat hesabı üzerine tanımayacağınız bankacılık işlemleri için bir sözleşme ile açılış imkânı sağlanırken, sizin bankacılık işlemlerinizdeki güvenliğiniz için şifreler telefon bankacılığı ile sesli yanıt sistemine bağlanarak elektronik olarak kendiniz belirliyorsunuz.

Belirlediğiniz şifre girişi ve hesap numaranız ile internet bankacılığına girişi için hesap üzerinde görünün telefon numaranızı bir defa kullanılabilecek SMS şifre gelmektedir. Bu şifrenin ardından HSBC İnternet bankacılığı işlemlerinin kapıları sonuna kadar açılmış oluyor.

HSBC Mobil Güvenli Anahtar

Bankacılık sektörünün en çok bütçe ayırdığı ve dikkat ettiği hususlarda önceliği güvenlik oluşturuyor. Müşteri güvenliği ile bankanın kendi güvenliği her şeyden önce geliyor. Bu neden akıllı telefon uygulamaları olan İOS ve Android işlemcileri için güvenli anahtar şifreleri oluşturuluyor. Tek kullanımlık şifreler olan bu anahtarlar ve SMS tek kullanım şifreleri ile giriş yaparak işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

Bu uygulamadan yararlanabilmeniz için ise telefonunuza uyumlu işletim sistemi için HSBC Mobil Bankacılık uygulamasını indirmeniz ve Mobil Güvenli Anahtar işlemini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Bankacılık işlemleri için ve gerekli ayrıntılı bilgi alabilmeniz  bir telefon kadar uzağınızda olan 08502110111 numaralı müşteri hizmetlerini arayabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir