Halkbank vefa kredisi
halkbank vefa kredisi

Devlet Bankası olarak faaliyetlerini her geçen gün artırarak daha fazla müşteriye ulaşmanın memnuniyetini her kesime yansıtan Halkbank vatan uğrana şehitlik mertebesine ulaşmış vatandaşlarımızın aileleri, muharip-malul gazilerimizi de düşünerek yeni bir kredi uygulamasını hayatımıza geçirdi. Vefa Kredisi hizmetini tüm şehit aileleri ve gazilerimize sunan Halkbank düşük faiz, uygun ödeme koşulları ve uzun vadeler ile talep edilen tüketici ve konut kredileri için oluşturmuş durumda.

Halkbank Vefa Kredisi bu anlamda canını ortaya koyan kardeşlerimizin ailelerine destek vermiş oluyor.

15 Temmuz’da yaşanan olaylar sonrası Cumhurbaşkanımız tarafından özellikle konut kredi faizlerinin indirmeleri konusundaki direktifleri doğrultusunda faiz indirimine giden ilk bankalar arasında bulunan Halkbank çeşitli bankacılık ürünleri ile her türlü hizmeti vermeye devam ederken Türkiye’deki faaliyette olan bankalara da öncülük eder durumda.

Halkbank Vefa  Kredisinin Şartları

Şehit olan yakınının şehadet belgesi ile Halkbank şubelerine başvuru yapılabiliyor. Başvuru şehidin 1. derece yakını olan anne, baba, eş ve çocuklar tarafından yapılabiliyorken, gazilerimiz için ise kendisi bizzat yapabilir. Gazilerimiz için ise gazi ve malul belgesi yeterli oluyor. Kredi başvurusunda bu imkandan faydalanacak kişilerden kredi dosya masrafı talep edilmeyeceğinden kredi tahsisinin ayrıcalığı da bulunuyor. Avantajlı imkanları ile kredi ihtiyacı olan şehit ve gazi yakınları için bulunmaz fırsatlardan birisi olarak teleffaz ediliyor.

Vefa Kredisinin Ödeme Koşulları Nasıl?

Şahadet belgesi olan yakınların ve gazilerin  başvurabileceği bu kredi,  Halkbank’ın saygı ve minnet borcumuz olan şehitlerimizin geride kalan yakınlarını hedef almış durumda. Kullanılacak 50 bin lira kredi için 48 ay vadelerde, 1,07 faiz oranı ile aylık 1.401 lira taksiti bulunuyor.

Halkbank’ın sunduğu vefa kredisi ve diğer bankacılık ürünleri için banka şubelerinden, müşteri hizmetlerinden ve sitemiz editörlerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir