2 8
2 8

Halk Bankası, esnaf ve küçük işletmeleri desteklemek amacı ile özel ekonomik pos ürünü geliştirdi. Ekonomik pos kullanmak isteyen kişiler, diledikleri paketlerden bir tanesini tercih ederek ve ödeyeceği sabit ücret karşılığında pos aidatı, hizmet ve ödül puan komisyonu, üye iş yeri işlem ödemeden üst limit kadar ciro yapabilir.

Halkbank, pos cihazı komisyon oranları ile alakalı olarak birbirinden farklı avantajlar sağlıyor. Şayet pos cihazınızı bankadan temin ederseniz onlarca avantaj sizleri bekliyor olacak. Visa ya da Mastercard logolu banka kartları sayesinde alışveriş yapmaya olanak sunan pos çözümleri, Halkbank’ta mevcuttur. Üye olan iş yerlerinden gerçekleştirilen alışverişlerde komisyon oranlarında azalma söz konusudur. Hatta tek çekim veya taksitli alışverişlerde de komisyon oranlarının değiştiğini dile getirebiliriz.

Halkbank Pos Cihazı Komisyon Oranları

Halk Bankası’nın sunduğu işletme paketlerine bir göz atabilir, işletmeniz için en uygun seçeneğe karar verebilirsiniz. Halkbank pos cihazı komisyon oranları, değişiklik göstermesinden ötürü sizlere birkaç örnek ile açıklamaya çalışacağız. Genel olarak uygulanmakta olan oranlar ve bu oranlar ile alakalı bankanızla iletişime geçerek indirim yapmanız mümkün.

 • Aylık ciro sınırının geçilmesi halinde %2 oranında komisyon oranı uygulanmaktadır. Bu oran, sınırın aşan bölümüne uygulanır.
 • 12 ay taahhüt alternatifinden faydalandığınızda 40 bin TL cirolu işletme %1,99 komisyon oranından faydalanabilir.
 • Bankanın yeni ürünleri arasında yer alan PARAF kart olanaklarından da bankanın sitesine üye işlemini gerçekleştirerek faydalanabilirsiniz. Tek çekim veya nakit ödemelerde PARAF kart komisyon oranlarında indirim de söz konusudur.
 • Ciro oranında azalma yaşandıkça komisyon oranı artış gösterir. Örneğin; 36 ay taahhüt süresi boyunca 10 bin TL cirolu aylık alışverişlerde komisyon oranı %3,29’a kadar çıkabilir.

Halkbank Pos Destek Hattı Arıza İşlemleri

Pos cihazınız ile karşılaştığınız herhangi bir olumsuz durum karşısında Halkbank pos destek hattını aramanız gerekir. Pos destek hattını aradığınız zaman alabileceğiniz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Kampanya raporları menüsünden kampanya tanımlarınıza, kampanya dahilinde müşteri harcamaları ile ödüllerine, kampanya karşılaştırma raporlarına; üye iş yeri bilgileri menüsünden üye iş yeri sayınıza, numaralarınıza, iletişim, marka ve World statü bilgilerinize; müşteri raporları menüsünden medeni durum, yaş grubu, öğrenim durumu, cinsiyet, şehir, müşteri bilgilerinize gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Halkbank pos arıza numarası

Halkbank Pos Arıza Numarası

Halkbank pos destek hattı numarası 0212 444 0 424’dür.

Halkbank Pos Kampanyaları Nelerdir?

 • Halkbank pos cihazı diğer bankalarda da olduğu gibi komisyon oranları hakkında ayrıntılı bilgiye erişim sağlayabilmek adına bankanın web adresinden ulaşmanız mümkün.
 • Yazarkasa ile pos hizmetinin beraber olduğu cihaz kampanyalarından size en uygun olan çözümü öğrenebilmek için bana hangi pos uygun başlığı altından yararlanmanız mümkün. Bankanın resmi internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Halkbank pos kampanyaları ile diğer avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilmek adına 0212 365 75 85 kurumsal telefon hattını aramanızda fayda vardır.

Halkbank Pos Hizmetleri

Bu hizmetler; Web pos, masaüstü pos, sanal pos ve mobil pos olarak işletmelere sunulmaktadır. Halk Bankası’nın sağladığı kampanyalardan faydalanmak için;

 • Halkbank pos iş yeri paketi
 • Halkbank yazarkasa pos
 • Halkbank KOBİ- esnaf pos
 • Halkbank ekonomik pos

Ürünlerini detaylı bir şekilde incelemeniz mümkün. Size en yakın Halkbank şubesine giderek size özel olarak sunulan indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aylık olacak şekilde ödeyeceğiniz pos cihazı aidatında ve komisyon oranlarında birçok indirim sağlayabilme olanağınız da söz konusudur. Pos cihazının işletmeler için sağladığı avantajların oldukça fazla olmasından dolayı işletmeler pos cihazı kullanımına önem vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir