1 10
1 10

İş Bankası, birbirinden farklı girişimler ile müşterilerinin bankacılık işlemlerini basit şekilde çözebilen ve diğer taraftan en kolay pos cihazı sağlayan bankalardan biri olma özelliğine sahiptir. Genel olarak işlem yapan işletmelerden veya dükkanlardan çok büyük oranlarda komisyon uygulaması olmayan İş Bankası, böylece herkesin ilk seçeneği olmayı başarıyor.

2019 yılının en iyi pos cihazları ile beraber hem bağlantı problemi olmayan hem de hızlı şekilde işlemlerin alınmasında etkili olan İş Bankası, başvuru yapan işletmelerde de herhangi bir problem ile karşılaşmıyor. Çok kısa bir zaman içinde pos cihazının çıkarılmasına olanak sağlayan bankaya başvurular da kolay şekilde yapılıyor.

İş Bankası’ndan Pos Cihazı Nasıl Alınır?

Bankadan pos cihazı alabilmek için hemen size en yakın İş Bankası’na giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile gerçekleştireceğini görüşmeler neticesinde pos cihazı talep ettiğinizi ifade edin. Yaptığınız başvuru ile beraber size bir form doldurmanızı isteyecekler. Doldurulan formun ardından kısa zaman içinde başvurunuz kabul edilirse İş Bankası’na gelerek pos cihazınızı işletmenize bağlamanız mümkün.

Pos cihazı yapılan başvuruların ardından İş Bankası, sizlerden her bir çekim için belli bir komisyon ücreti talep eder. Ancak bu komisyon ücreti sanıldığı kadar yüksek oranda ücret olmamaktadır.

İş Bankası Pos Komisyon Oranları

İş Bankası’nın sunmuş olduğu birbirinden değişik 14 pos ürünü ile beraber çoğu işletmelerin her zaman tercih ettiği banka olmaktadır. Sizler de İş Bankası pos cihazı satın almak istiyorsanız sizlere sunulan avantajlı pos komisyon oranlarını da önceden araştırmanız gerekir.

Hiçbir zaman İş Bankası herhangi bir platformda bizim pos komisyon oranımız şudur diye bir açıklamada bulunmaz. Bunun nedeni ise hacmine, yapılan taahhüt çeşidine komisyon oranlarında değişiklikler yaşanabiliyor olmasıdır.

Bazı İş Bankası kullanıcılarının ifadelerine göre bankanın pos komisyon oranları %1.20 ile %3.40 komisyon oranları arasında değişiklik gösterdiği iddia ediliyor.

İş Bankası’ndan pos almayı düşünüyorsanız bu durumda yukarıda verilen oranlar arasında komisyon kesileceğini bilmenizde fayda var.

İş Bankası Pos Oranları 2019

Eğer uzun dönemli tarife seçeneğini tercih ederseniz istediğiniz ay istediğiniz kadar ciro yapabilirsiniz. Pos cihazının kurulumu yapılmasının ardından 30 günlük süre bir dönem olarak geçer. Tarifenizi 2 ya da 3 dönem geçerli olacak biçimde yapmanız durumunda ciro limit kontrolü, dönem ciro limiti x dönem sayısı = toplam ciro limiti üstünden gerçekleştirilir. Dönem içerisindeki cironuz tarife dahilinde cirodan az ise aradaki fark gelecek döneme devri işlemi yapılır.

İş bankası pos destek hattı

İş Bankası Pos Destek Hattı

Kurum veya Kobi olduğunuzu varsayarsak İş Bankası’ndan pos cihazı temin ettiğinizde eğer herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız tek yapmanız gereken pos destek hattıyla iletişime geçmektir. Aşağıdaki durumlar ile karşılaştığınız zaman mutlaka İş Bankası pos destek hattını aramalısınız. Bu durumlar;

İş Bankası 30 mesaj format hatalı, 0095-Red- Onaylanmadı, 148 üye iş yeri bulunamadı, 01 bankasından provizyon alınız, 41 kayıp çalıntı kart, 0110 Red – Yetersiz bakiye, hatalı çekim gibi.

İş Bankası Pos Destek Hattı Telefonu

İş Bankası pos destek hattı telefon numarası 0212 473 06 06

İş Bankası Pos Destek Hattının Sunduğu Hizmetler

Nakit akış raporları menüsünden bloke çözüm ile işlem tarihine göre işlem toplamlarınıza, günlük işlem ayrıntılarınıza; üye iş yeri bilgilerin menüsünden üye iş yeri sayınıza, numaralarınıza, iletişim, marka ve World statü bilgilerinize; satış raporları menüsünden günlük satış, mağaza-kart performans bilgilerine ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir