Genc calisan kredisi akbankta
genc calisan kredisi akbankta

Genç Çalışan Kredisi

İçinde yaşamakta olduğumuz yüzyılda artık birçok şey maddiyata dayandırılmaktadır. Böyle bir düzende daha iyi sağlık hizmeti almak için, daha iyi eğitim koşulları almak için, daha iyi şartlarda seyahat edebilmek için ve daha birçok şey için elimizde para olması gerekmektedir. Fakat artık elimizde nakit olmasa dahi bankalar, kampanyalar, kredi imkânları ve kartlarda uygulanan taksit imkanları ile bu durumları aşmak daha da kolay bir hal almıştır. Ülkemizde bu anlamda çalışan birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalardan birisi de Akbank’tır. Bu bankanın da kullanıcılarına sunmuş olduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerden birisi de genç çalışan kredisi Akbank’ta kendisini duyurmaktadır. Birçok anlamda farklı kişilere ve farklı işlere hizmet eden kampanyalar oluşturulmakta olduğu gibi bu avantajlı kredi imkanı da genç çalışanlar için oluşturulmuştur.

Bahsi geçen genç çalışan kredisi Akbank’ta ismi ile düzenlenmiş olan yeni kredi kampanyası genç çalışanlar için çok önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kampanyayı kullanmak için kamuda çalışmak ya da özel sektörde kullanmak herhangi bir fark teşkil etmemektedir. 40 yaşın altında bulunan tüm çalışanlar bu kolaylıklar sağlayan avantajlı kampanyadan yararlanabilirler. Bu kredi ile yeni işe başlayan, henüz bir yatırım yapmamış olan genç çalışanlara bir araba alma fırsatı sunulmaktadır. Üstelik bu kampanyanın bir diğer avantajı ise kademeli bir şekilde artan taksit avantajlarına sahip olmasıdır. Böylece ilk yıl düşük taksitler ödeyip sonraki yıllarda kademeli olarak artan taksitlerle kolay ödeme imkânı sunulmaktadır. Bu kampanya ile 40 bin liralık bir taşıt kredisi kullanılmış ise ilk yıl taksit ödemeleriniz 790,58 TL olmaktadır. İkinci yıl ise biraz daha artarak 1027,75 TL ye ulaşmaktadır. Üçüncü yıl 1336,08 TL, ve dördüncü yıldaysa 1736,90 TL ye çıkmaktadır.

Bahsedilen kampanya koşulları;

  • Bu kampanya sadece 0 km otomobil almak isteyenler için geçerlidir.
  • Bahsedilen kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir, bu tarihte sona erecektir.
  • Bu kampanyayla ilişkili olarak alınan taşıt kredisi faiz oranlarındaki değişimler ile piyasaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Kredi kullanım koşulu ve tahsis kararı Akbank’ın şuan bulunmakta olan güncel kredi politikalarına göre yeniden değerlendirilebilir.
  • Kredi kullanmak için bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz. ( ilk olarak nüfus cüzdanı, aslı ya da fotokopisi, sürücü belgesi, pasaport, ikinci olarak gerekli görülürse eğer adres teyidi açısından belge, üçüncü istenilen belge olarak gelir belgesi maaş bordrosu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir