Garanti bankasi okula donus kampanyasi
garanti bankasi okula donus kampanyasi

Eylül ay’ına girmemizle birlikte okulların açılmasına kısa bir süre kala eğitimine devam eden öğrencilerin yakınlarını eğitim harcamaları ile ilgili masrafların telaşı alır. Kırtasiye masrafları hatırı sayılır  yekünler tutarken bankalarda yapılacak alışverişler için kampanyalarını şimdiden başlattılar. Bu kampanyalardan birisi de Garanti Bankası. Garanti Bonus ile yapılacak okul alışverişlerine özel bonus kazandırmaya hazırlanıyor.

Okulların açılmasını dört gözle bekleyen öğrenciler okul heyecanını şimdiden fazlasıyla yaşıyor. Eylül ay’ı öğrencilerle birlikte kırtasiye malzemeleri satan firmaları da sevindiriyor olsa da, ödemeyi yapacak olan velilere de ayrıca ödeme zorluğunu getiriyor olması aile bütçesinde açık anlamına gelebilir. Bu anlamda Garanti Bonus Kredi Kartı bulunan kişilere 60 liraya varan bonuslar kazanma imkanı, giderlerin bir kısmının banka tarafından karşılanacak olması anlamına geliyor.

60 Lira Bonus’u Nasıl Kazanırım?

Önemli bir rakamı teşkil etmiyor olsa da, geliri düşük olan kişiler için 60 liranın hatırı sayılır bir rakam olduğunu söylemek gerekiyor. Bu rakamı kazanmak için ise kişilerin Eylül ay’ı içerisinde yapacakları eğitim, kırtasiye, market ve giyim alışverişlerinizde Garanti Bonus Kredi Kartınızı kullanmanız gerekiyor. Bu anlamda yapacağınız 100 liralık iki alışverişinize 5 lira, üç ve dördüncü alışverişe 10’ar lira, beş ve altıncı alışverişlerinize de 15’er lira bonus kazandırıyor. Toplamda 600 lira harcama karşılığı olarak 60 lira bonus kazanmış oluyorsunuz. Kazançlar elbette bunlarla sınırlı değil. Ayrıca Miles&Smiles kartınız ile 2 bin uçuş mili kazanabiliyorsunuz.

25 Eylül 2017 tarihinde son bulacak bu kampanyaya katılmanız için üye işyerlerinden katılabiliyorsunuz.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

60 Lira Garanti Bankası Okula Dönüş Kampanyası için alışverişlerinizi yapmadan önce cep telefonunuzdan “KAZAN” yazmalı ve 3340’a SMS göndermelisiniz. Bununla birlikte uygulamayı kullanıyorsanız BonusFlaş üzerinden sadece hemen katıl menüsünü tıklamalısınız. Miles&Smiles kartınız ile yapacağınız harcamalar için ise “OKUL” yazmalısınız ve yine 3340’a mesaj göndermelisiniz. Miles&Smiles Kredi Kartı kullanan müşteriler yapacakları 150 liralık harcamaları için 200 mil puan kazanıyor ki, okula dönüş kampanyası ile toplam mil 2 bin.

Kazandığınız bonusları üye işyerlerinde kullanabiliyorsunuz. Fakat uçuş milleri sadece havaalanlarında market, giyim, eğitim ve kozmetik gibi ürünlerin alımları için ve uçuşlarınız için kullanabiliyorsunuz.  Harcama sırasında puanınızın yetmediği durumlarda ise üstünü nakit olarak tamamlayabiliyorsunuz ya da havaalanı ekstraları olan bagaj hakkı gibi hizmetleriniz için harcama yapabiliyorsunuz.

Her ne kadar önemsiz gibi görünüyor olsa da, Garanti Bankasının kredi kartlarını kullanıyor iseniz böyle fırsatları da değerlendirmeniz gerekir. Bir iki küçük ayrıntı ile başvuracağınız kampanya ile indirimlerinizden % 10 gibi bir kazanç sağlamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir