Garanti bahar kredisi
garanti bahar kredisi

Mart ay’ının ortalarına gelmemize rağmen havalar iyice ısındı ve bahar havası estirmeye başladı. Baharın güzelliği ile birlikte yaza girmemize kısa süre kala tatil ihtiyaçları da dahil olmak üzere nakit ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz kampanyaya imza atan Garanti Bankası Bahar Kredisi % 1,39 faiz oranları ile tahsis ediliyor.

Bahara Garanti Bankası Kredisi İle Girin

Her türlü ihtiyacınızı nakit olarak karşılayabileceğiniz bir engeliniz bulunuyorsa bu ihtiyacın alabileceğiniz adres Garanti Bankası Bahar Kredisi diyebiliriz. Yeni bir araba, yorucu kış şartlarında geçen çalışmanın ardından uzun bir tatil gibi bir çok nedeniniz bulunuyor olabilir. Hiç bir nedeniniz olmasa dahi kredi kampanyası ile mutlaka kendinize nedenler yaratabilirsiniz.

Kredi Ödemesi Nasıl

Garanti Bankası Bahar Kredisi tahsisi başvuran kişinin kredi notu, kredi tutarı ve kredinin vadesine göre değişiklik gösteriyor. Maaşını kendi bünyesinden almayan müşteriler için kredi üst limitini 25 bin lira olarak belirlemiş. Fakat 75 bin liraya kadar kredi tahsisi yapılması mümkün. 75 bin lira için faiz oranı % 1,39 iken 25 bin liraya kadar % 1,59, 50 bin liraya kadar da % 1,49 oranlar üzerinden kredi alınabiliyor. Yani alacağınız tutar ile vadesine göre faiz oranları da değişkenlik gösteriyor.

25 bin lira kredi için 48 ay vadede 799,86 TL taksit öderken tahsis ücreti 125 TL, sigorta ve vergiler kesintisi 381,25 TL olarak hesaplanıyor.

50 bin lira kredi için 48 ay vademize aylık 1560,57 TL taksit, 250 TL kredi tahsis ücreti ve 762,50 TL sigorta ve vergiler için ücret kesiliyor.

75 bin lira kredi 48 ay vade 2.282,92 lira taksit, 375 lira kredi tahsis ücreti, 1.143,75 TL vergi ve sigorta ücretleri kesintisi yapılıyor.

Garanti Bankası Bahar kredisi vadesi 3 – 48 ay arasında müşterinin talebine olarak belirlenirken ve bu durum alınan miktara göre değişiklik gösterebiliyor.

Nasıl Başvururum?

Garanti Bahar kredisine Garanti Cep, Garanti İnternet, banka şubelerinden başvurabilirken Başvuru formu ile de istediğiniz kredi tutarına başvuruda bulunabiliyorsunuz. Başvuran tüketicinin kredi notuna bağlı olarak banka kişiden farklı belgeler ve isteklerde bulunabiliyor. Bu belgeler arasında çalışan kişinin SGK gelir belgesi, maaş bordrosu, ikametgah adresini gösterir resmi belgelerde bulunabilirken maaşını Garanti şubelerinden alan müşteriler bu konuda daha şanslı oldukları için belge talep edilmeden kredi tahsisi yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir