Kredi ve Finans Portalı

Finansör Kart ve Özellikleri

Finansör kart Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşterilerine sunduğu destek hesabıdır. Bu hesap aracılığıyla belirli durumlarda yaptığınız harcamalarınıza finansal destek alabilirsiniz. Finansör kart hesabı ile bankanın size belirlediği son geçerlilik tarihi ve limitler içerisinde bankanın belirlediği çerçevelerde alışverişler yapabilir ve harcayabilirsiniz. Harcadığınız limitleri ödediğiniz takdirde tekrardan limitiniz yükselecektir.

Son geçerlilik tarihine kadar istediğiniz gibi bu limitlerden yararlanabilirsiniz. Finansör kartınızda harcadığınız miktar kadar borçlanırsınız ve daha fazla borçlanma durumunuz yoktur. Finansör kartın farklı paket tarifeleri bulunmaktadır. Finansör kartınızı beyaz eşya, sağlık ve elektronik gibi harcamalarda kullanabilirsiniz. Faturalarınız için otomatik ödeme talimatını da finansör kart aracılığıyla verebilirsiniz. Finansör kartının yıllık kullanım ücreti bulunmamaktadır.

Finansör karta sahip olmak için Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerine ya da mobil olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Şubeler aracılığıyla yapacağınız başvurularda başvuru yaptığınızın ertesi gününde size geri dönüş yapılarak bilgilendirilirsiniz. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda Finansör kartınız en kısa zamanda adresinize gönderilecektir. Ardından dilediğiniz gibi harcamalarınızı finansör kartınız aracılığıyla yapabilirsiniz.

Bu kart ile sadece yurt içinde yapacağınız ödemeler ve alışverişlerde geçerlidir. Tanımlanılacak paket dışında da ödemelere kapalı olacaktır. Ancak yaptığınız peşin alımlar sonucu banka şubeniz ile irtibata geçerek ya da internet bankacılığı üzerinden alışverişlerinizi 48 ay vadeye çıkarabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım son dönemde yaptığı kampanya ile Hac ve Umre ziyaretleriyle  kutsal topraklarda yapılan harcamalarınıza da 48 ay vade ile finans sağlamaktadır. Kampanya 30 Haziran tarihi ile son bulacaktır

Bu Konu Dikkatinizi Çekebilir !  Ziraat Bankası Enerji Verimliliği Kredisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.