Finansor kart
finansor kart

Finansör kart Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşterilerine sunduğu destek hesabıdır. Bu hesap aracılığıyla belirli durumlarda yaptığınız harcamalarınıza finansal destek alabilirsiniz. Finansör kart hesabı ile bankanın size belirlediği son geçerlilik tarihi ve limitler içerisinde bankanın belirlediği çerçevelerde alışverişler yapabilir ve harcayabilirsiniz. Harcadığınız limitleri ödediğiniz takdirde tekrardan limitiniz yükselecektir.

Son geçerlilik tarihine kadar istediğiniz gibi bu limitlerden yararlanabilirsiniz. Finansör kartınızda harcadığınız miktar kadar borçlanırsınız ve daha fazla borçlanma durumunuz yoktur. Finansör kartın farklı paket tarifeleri bulunmaktadır. Finansör kartınızı beyaz eşya, sağlık ve elektronik gibi harcamalarda kullanabilirsiniz. Faturalarınız için otomatik ödeme talimatını da finansör kart aracılığıyla verebilirsiniz. Finansör kartının yıllık kullanım ücreti bulunmamaktadır.

Finansör karta sahip olmak için Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerine ya da mobil olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Şubeler aracılığıyla yapacağınız başvurularda başvuru yaptığınızın ertesi gününde geri dönüt alarak bilgilendirilirsiniz. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda Finansör kartınız en kısa zamanda adresinize gönderilecektir. Ardından dilediğiniz gibi harcamalarınızı finansör kartınız aracılığıyla yapabilirsiniz.

Bu kart ile sadece yurt içinde yapacağınız ödemeler ve alışverişlerde geçerlidir. Tanımlanılacak paket dışında da ödemelere kapalı olacaktır. Ancak yaptığınız peşin alımlar sonucu banka şubeniz ile irtibata geçerek ya da internet bankacılığı üzerinden alışverişlerinizi 48 ay vadeye çıkarabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım son dönemde yaptığı kampanya ile Hac ve Umre ziyaretleriyle  kutsal topraklarda yapılan harcamalarınıza da 48 ay vade ile finans sağlamaktadır.

Finansör Kart Hesaplama

Türkiye Finans’ın sunduğu Finansör kart sayesinde istediğiniz sektörde istediğiniz taksitlendirme ve harcama tutarı başta olmak üzere tüm şartları kullanıcı belirler. Sağlık, iletişim, hac umre, evlilik ve eğitim konusunda borçlanmaları tek bir yere yapabilmek Finansör kart sayesinde gerçekleşmektedir.

Finansör kart hesaplama ile harcama yapacağınız günü, harcama tutarını, taksit sayısını, taksit ödeme (ekstre dönemi) günlerini belirlemek mümkündür. Finansör kart hesaplama içerisine bankanın elde edeceği kar, tahsis ücreti ve vergiler dahil edilmektedir. Şeffaf anlayış üzerine üretilmiş olan Finansör kart sayesinde habersiz ücretlendirme ile karşılaşmanız pek mümkün değildir. Çünkü ekstre kesim tarihinde SMS ve E-posta aracılığı ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir