Denizbank webde kredi
denizbank webde kredi

Vakti zamanında kredi başvurusu için banka şubesine gitmeden önce hazırlamanız gereken  belgeler bulunurken, şimdilerde şubeye gitmek ve belgeler bir yana kredi başvurusu yapmanız için sadece TC Kimlik numaranız ve bir cep telefonu yeterli oluyor. Evet şimdiler de durum böyle ama ileriki yıllarda bankalar ve teknoloji bizlere nasıl bir gelecek sağlayacağı  hakkında az çok fikirlerimiz bulunabilir.

Avuç içi teknolojisi, bankamatiğe dokunmadan para çekme, gözlerimiz ile şifresiz bankacılık uygulamalarına şimdiden adım atan teknolojik Bankalar ürünlerin pratik olmasından ve masrafsız bankacılık işlemleri açısından hem kendilerine hem de müşterilerine avantaj sağlıyor.

Dünyadaki bütün kurum ve kuruluşlara teknolojinin her türlü imkanını ayağına getiren internet sayesinde artık yapamayacağımız bir şey kalmadı neredeyse. Bu imkanlara olanak veren kurumlardan birisi de Denizbank webde kredi ile fırsat reyonunu zenginleştirmiş durumda. Webde Kredi ile Denizbank’a ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Müşterilerini ayrıcalıklı kılmak adına cazip faizleri sunan Denizbank Webde Kredi ile 55 bin liraya kadar kredi alabiliyorken bu krediyi 48 ay gibi uzun bir zamana yayarak rahat bir şekilde ödeme olanağına ayrıca sahip olunuyor. Başvuru ise TC no ve SMS ile yapılabiliyorken internet bankacılığından da anında kullanabiliyorsunuz.

Denizbank Webde Kredi Faiz Oranları

Webde Kredi ile Denizbank müşterilerine vade sürelerine göre farklı faiz imkanları tanımış. 12 ay için % 1,65, 24 ay için % 1,72, 36 ay ve 48 ay için ise % 1,78 faiz oranları belirlenmiş durumda. Elbette bu rakamlar sizin banka ile alış verişinize ve konumunuza göre değişiklik gösterebilir.

Webde Kredi Örnek hesaplama

10 bin lira alacağınız krediye 12 ay için 944 lira, 24 ay için 533 lira, 36 ayiçin 401 lira, 48 ay için ise 335 lira taksit ödüyorsunuz. Sigorta ve vergiler ise 105 lira ile 216 lira arasında değişiklik gösterirken her aylık vade için kredi tahsis ücretiniz 50 lira.

Denizbank Webde Kredi Nasıl Kullanılır?

SMS ile yapacağınız başvuru sonrası ön onay alımı gerçekleştiriliyor. Denizbank İnternet bankacılığı yada mobil bankacılık uygulaması kullanıyorsanız ihtiyaç menüsü kullanım seçeneği ile başvuru evraklarını onaylanması ile anında kredi kullanımı için Denizbank Şubelerinden birine gidebilirsiniz.  Ancak buradan kullanacağınız kredinin limiti 20 bin lira ile sınırlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir