Denizbank taksitli ticari kredi
denizbank taksitli ticari kredi

Bankalar ve finansal kuruluşlar tarafından sunulan kredi imkanları ile herhangi bir sektörde hizmet veren işletmenin, tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılaması daha kolay hale gelmiştir. Elbette ki uygun faiz oranları ve işletmelere tanınan diğer özellikler ile, kolay ödeme planı, esnek ödemeler ve çok daha fazlası sunulmaktadır. Tercih edilen bankanın prosedürüne göre değişiklik göstere de artan taksitli, azalan taksiti, eşit aylık taksitler, 3 ay ertelemeli eşit aylık taksit, 3 ayda 1 ödeme taksit planı gibi pek çok özelliğe ulaşabilmek mümkündür. Eğer ki, tüm istek ve ihtiyaçlarınızı, Denizbank taksitli ticari kredisi kapsamında karşılamak istiyorsanız, en uygun faiz oranları için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Konu hakkında diğer detaylar ise aşağıda ki gibidir.

Yatırım ve sermaye

İşletmenize ekonomik yönden destek olmak, her türlü yatırım ve sermaye ihtiyaçlarınızı karşılamak için, KOBİ’ lere özel olarak sunulan taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu krediler, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere sunulan fırsatlar kapsamındadır. Böylelikle ticari kredilerin faizleri de piyasa değişikliklerinden etkilenmeden sabit kalarak, kredi vadesi süresince de değişime uğramadan, aynı faiz oranı ile ödemelere imkân sağlayacaktır.

Sabit eşit taksitli

İsteğinize göre, her ay olmak üzere, sabit eşit taksitli olarak kredi kullanabilirsiniz. Böylelikle, belirlemiş olduğunuz vade sayısı, vade tutarlarını belirleyeceği için, aylık olarak ödemeleriniz de sabit olacaktır. Bu da sizlerin o aya kendinizi hazırlamanız adına iyi olacaktır.

Nakit akışına göre esnek kredi

Bazı işletmelerin elbette ki nakit akışları her dönem farklılık gösterebilmektedir. Böylelikle dönem dönem esnekliklere uyum sağlayabilmeniz için, sizlerin nakit akışına göre bir plan hazırlanabilir. Bu imkanlardan da yine Denizbank taksitli ticari kredi kapsamında faydalanabilirsiniz.

TL ya da döviz endeksli

Yine kullanılacak olan krediler TL olarak kullanabildiği gibi, Döviz endeksli olarak da kullanma imkânı sunmaktadır.

İşetme kartı olanlar

48 aya kadar vade seçenekleri dahilinde, işletme kartı olanlar, internet bankacılığı üzerinden ya da ATM’ lerden direkt olarak kredi başvurularını yaparak, kullanma imkanına ulaşacaktır.

Hemen başvur!

İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler; T.C. kimlik numarası ve cep telefonları numarası ile direkt olarak başvuru yapabilirler. İlk sayfada kutucuklara, T.C. ve Cep telefon numarası yazılarak, kişisel bilgilendirme mesajını okudum olarak onayladıktan sonra, ‘’ devam et ‘’ butonunu kullanarak yönlendirilecektir. Sonrasında ise karşınıza gelen sayfalardan, sizlere ait olan bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Böylelikle başvurunuz tamamlanacak ve sonrasında bilgilendirilme için sizlere dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir