Denizbank işletme kartı
Denizbank işletme kartı

Denizbank işletme kartı hem ticari hem de kişisel alışverişlerde kullanılabilmekle birlikte, acil nakit ihtiyacı durumunda ‘’Ticari Kurtaran Hesap’’ imkanı da sağlamaktadır. İşletme kartı, her KOBİ için taksit ve öteleme kampanyaları imkanı sunarken, 48 aya kadar vade imkanı ile evraksız ve formalitesiz ‘’Eşit Taksitli Kredi’’ ya da ‘’Sezon Ödemeli Kredi’’ ile ticari işletmeleri desteklemektedir.

Denizbank İşletme Kart Özellikleri Nelerdir?

KOBİ’ler için özel olarak tasarlanan İşletme Kart, kişisel kullanımlara da izin vermektedir. Sezon ödemeli kredi ürünleri, eşit taksitli kredi ürünleri, ticari kurtaran hesap ve ticari kredi kartı tek bir kartta birleştirilmiştir. İşletme kart sayesinde yanınızda farklı bir kart taşımanıza gerek kalmamaktadır.

Denizbank işletme kart özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Hem bireysel hem de ticari alışverişleriniz için kullanabilirsiniz.
 • Taksitlendirme seçeneğinden yararlanabilir veya taksitinizi erteleyebilirsiniz.
 • Acil nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz.
 • Formaliteye gerek kalmadan evraksız şekilde kredi çekebilirsiniz.

Denizbank İşletme Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşletme kartı, KOBİ’ler tarafından kullanılabilmekte ve kredi ürünlerini tek kartta sunmaktadır. Şubeye gitmeden ve evrak işleri olmadan ATM’den anında kredi kullandırabilen ve ticari kredi kart özelliğine sahip bu karta başvuru yapmak için Denizbank internet sitesinden faydalanabileceği gibi,

 • İnternet Bankacılığı,
 • DenizBank Şubeleri,
 • DenizBank ATM’leri,
 • Kobi Ümit gibi kanallar da kullanılabilmektedir.
Denizbank işletme kartı
Denizbank işletme kartı

Denizbank İşletme Kart Limiti Ne Kadardır?

Denizbank işletme kart limiti, tüzel tüm kart limitlerinde olduğu gibi tamamen kullanıcının kredi sicili ve banka limitleri dikkate alınarak belirlenir. Denizbank ile aktif olarak uzun süre çalışılması durumunda ve kredi sicil notu ile ilgili bir sorun yoksa kredi kartı limitiniz 100 bin TL‘ye çıkabilmektedir. Sorunlu bir sicil ya da banka ile az çalışılması durumunda 10 bin TL olarak limit verilmektedir.

Aynı zamanda ipotek gibi teminat konularak limit 250-300 bin TL’ye kadar yükseltilebilmekte ve tüm ticari işlemler kredi kartı ile yürütülebilmektedir. Ancak limitler yükseldikçe kart aidatlarının da arttığı unutulmamalıdır.

Denizbank İşletme Kart Ücreti

Denizbank işletme kart ücreti, diğer kredi kartlarında olduğu gibi ödenmektedir. Bununla ilgili net bir tutar bulunmamakla birlikte kullanılan işletme kredi kartı limitine göre yıllık olarak Denizbank tarafından belirlenmektedir. Denizbank işletme kartı talep edilirken limitin yanı sıra faiz oranları ve kart ücreti hakkında da bilgi alınmalıdır.

Denizbank işletme kartı örneği
Denizbank işletme kartı örneği

Denizbank İşletme Kart Şifresi Nasıl Alınır?

İşletme kart şifresi alma işlemleri için öncelikle kartın tüzel kişiye teslim edilmiş olması gerekmektedir. Daha sonra kart şifresini almak için telefonun mesaj bölümüne girilerek SIFRE yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra belirlenen 4 haneli şifre yazılır ve boşluk bırakılarak kredi kartın son 4 ve kartın arkasında bulunan CVC rakamları yazıldıktan sonra 3280’e gönderilir. Örnek: SIFRE 1234 5678901

Denizbank İşletme Kart Kampanyaları

Denizbank işletme kartı kampanyaları başında ‘’Peşine Taksit’’ uygulaması gelmektedir. Böylelikle peşin olarak yapılan alışverişler kolay bir şekilde taksitlendirilebilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle harcama sonrasında cep telefonunuza gönderilecek SMS’e en geç 5 gün içerisinde bankada  dönüş yapılması gerekmektedir. Harcama miktarına göre taksit sayısı 3-6-9-12 takside bölünebilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirme sonucunda taksit sayısı ile işlem ücreti bilgilendirilmesi SMS detaylarında belirtilmektedir.

 • 100 TL – 999 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 3 ve işlem ücreti tutarının %6,45’i,
 • 1000TL – 4.999 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 6 ve işlem ücreti tutarının %12.90’ı,
 • 5000 TL- 9.999 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 9 ve işlem ücreti tutarının

% 19,35’i,

 • 10000 TL- 50.000 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 12 ve işlem ücreti tutarının %25,80’i olarak belirlenmektedir.

Belirlenen işlem tutarlarına BSMV dahil olmamakla birlikte kampanya sadece TL harcamaları için geçerli olmaktadır. Peşin alışveriş için yapılacak taksitlendirmeler sadece dönem içinde yapılabilmektedir.

İşletme kartı kaç taksit yapar?

İşletme kartını kullanan müşteriler, harcamalarını 12 aylık vadeye bölebilmektedir. Vade süresi mağazalara göre de değişmektedir.

İşletme kart asgari ödemesi nasıl yapılır?

İşletme kart asgari ödemesi tıpkı diğer kart ödemelerindeki gibi yapılmaktadır. İşlemler bankalardan, ATM’lerden veya internet bankacılığından gerçekleştirilebilmektedir.

Denizbank işletme kart iletişim numarası kaçtır?

İşletme kart iletişim numarası 0212 348 20 00’dır. Yaşadığınız problemler için bu numaradan iletişim kurabilirsiniz.

İşletme kart kimlere verilir?

İşletme kart, KOBİ’lere verilmektedir. KOBİ sahipleri hem bireysel hem de ticari harcamalarında bu kartı kullanabilmektedir.

Denizbank işletme kart limiti işletmeye göre mi belirlenmektedir?

Evet. İşletme kart limiti, KOBİ’lerin finansal değerlendirmesinin ardından belirlenmektedir. Her KOBİ’nin limiti farklıdır.

One Comment

 1. 5 aylık esnafım yılbaşında 6 ay olacak beyan verilecek KOBİ kredileri kaç ay vadeli ara ödemeli dönem varmı sicilim düzgün 30 bin TL ihtiyaç var oto alım satım işi yapmaktayim kampanya varmı teşekkür ler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir