Kredi ve Finans Portalı

Denizbank İşletme Kart Başvurusu ve Limit Arttırma

Denizbank işletme kartı hem ticari hem de kişisel alışverişlerde kullanılabilecek ticari kredi kartı olmakla birlikte, acil nakit ihtiyacı durumunda ‘’Ticari Kurtaran Hesap’’ imkanı sağlayan bir kredi kartıdır. Denizbank işletme kartı, her KOBİ için taksit ve öteleme kampanyaları imkanı sunarken, 48 aya kadar vade imkanı ile evraksız ve formalitesiz ‘’Eşit taksitli Kredi’’ ya da ‘’Sezon Ödemeli Kredi’’ kredi imkanı ile ticari işletmeleri desteklemektedir.

Denizbank İşletme Kart Başvurusu

Denizbank işletme kartı, KOBİ’ler tarafından kullanılabilen ve kredi ürünlerini tek kartta sunan kredi kartı özelliğine sahip bir kredi kartıdır. Şubeye gitmeden ve evrak işleri olmadan ATM’den anında kredi kullandırabilen ve ticari kredi kart özelliğine sahip bu karta başvuru yapmak için Denizbank internet sitesinden faydalanabileceği gibi,

 • İnternet Bankacılığı,
 • DenizBank Şubeleri,
 • DenizBank ATM’leri,
 • Kobi Ümit gibi kanallarda kullanılabilmektedir.

Denizbank İşletme Kart Başvurusu ve Limit Arttırma

Denizbank İşletme Kart Limiti

Denizbank işletme kart limiti, tüzel tüm kart limitlerinde olduğu gibi tamamen kullanıcının kredi sicili ve banka limitleri dikkate alınarak belirlenir. Denizbank ile aktif olarak uzun süre çalışılması durumunda kredi sicil notu ile ilgili bir sorun da yoksa kredi kartı limitiniz 100 bin TL bile olabilirken, sorunlu bir sicil ya da banka ile az çalışılması durumunda 10 bin TL olarak da limit belirlenebilir. Aynı zamanda ipotek gibi teminat konularak limit 250-300 bin TL’ye kadar yükseltilerek tüm ticari işlemleri kredi kartı ile yürütülebilmektedir. Ama burada dikkat edilmesi gereken ise, limitler yükseldikçe kart aidatları da arttığı için limit belirlenirken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Denizbank İşletme Kart Ücreti

Denizbank işletme kart ücreti, diğer kredi kartlarında olduğu gibi ödenmektedir. Bununla ilgili net bir tutar belirtilememekte olup, kullanılan işletme kredi kartı limitine göre yıllık olarak kart ücreti Denizbank tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle kart limiti belirlenirken, yıllık kart ücreti ödemesi de dikkate alınarak, gerekli olduğu kadar limit belirlenmesi kart ücreti ödemesi açısından doğru bir karar olacaktır.

Denizbank İşletme Kart Başvurusu ve Limit Arttırma

Denizbank İşletme Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank işletme kart şifresi alma işlemleri için öncelikle kartın tüzel kişiye teslim edilmiş olması gerekmektedir. Daha sonra kart şifresini almak için telefonun mesaj bölümüne girilerek SIFRE yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra belirlenen 4 haneli şifre yazılır ve boşluk bırakılarak kredi kartın son 4 ve kartın arkasında bulunan CVC rakamları yazıldıktan sonra 3280’e gönderilir. Örnek: SIFRE 1234 5678901

Denizbank İşletme Kart Kampanyaları

Denizbank işletme kartı kampanyaları başında ‘’Peşine Taksit’’ uygulaması gelmektedir. Böylelikle peşin olarak yapılan alışverişlerde kolay bir şekilde taksitlendirilebilir. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle harcama sonrasında cep telefonunuza gönderilecek SMS’e en geç 5 gün içerisinde bankada kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden dönüş yapılması gerekmektedir. Harcama miktarına göre taksit sayısı 3-6-9-12 takside bölünebilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirme sonucunda taksit sayısı ile işlem ücreti bilgilendirilmesi SMS detaylarında belirtilmektedir.

 • 100 TL – 999 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 3 ve işlem ücreti tutarının %6,45’i,
 • 1000TL – 4.999 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 6 ve işlem ücreti tutarının %12.90’ı,
 • 5000 TL- 9.999 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 9 ve işlem ücreti tutarının

% 19,35’i,

 • 10000 TL- 50.000 TL arası alışveriş limitlerinde taksit sayısı 12 ve işlem ücreti tutarının %25,80’i olarak belirlenmektedir.

Belirlenen işlem tutarlarına BSMV dahil olmamakla birlikte kampanya sadece TL harcamaları için geçerli olmaktadır. Peşin alışveriş için yapılacak taksitlendirmeler sadece dönem içinde yapılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Yıldıray dedi ki:

  5 aylık esnafım yılbaşında 6 ay olacak beyan verilecek KOBİ kredileri kaç ay vadeli ara ödemeli dönem varmı sicilim düzgün 30 bin TL ihtiyaç var oto alım satım işi yapmaktayim kampanya varmı teşekkür ler