Calisanin artisi ziraatte
calisanin artisi ziraatte

Ziraat Bankası Avantajı

Türkiye’nin en eski ve köklü bankası olan Ziraat Bankası, 1800’e yakın şube, 6700 ATM ve yaklaşık 25 bin çalışanı ile bankacılık işlemlerinizin hızlı bir şekilde getirebileceğiniz büyük  bir dijital ve fiziki ağa sahip.  Türkiye’deki en ücra köşelerde başka bankaların şubeleri olmasa dahi mutlaka bir Ziraat Bankası bulunabilir olması onun ayrıcalığını gözler önüne sürmesine yetiyor.

Osmanlı Devletinden bu yana gelişen, büyüyen, çoğalan Ziraat Bankası, milyonlarca çalışan ve maaşını ziraat’ten alan kişilere daha ayrıcalıklı bankacılık ürünleri sunarken, hem kendi kazanıyor, hem müşterilerine kazandırıyor ki,  bütün ürünlerde avantajlı fiyatlarla hizmet sağlamış oluyor .

Teknolojinin son demini her an en koyu şekliyle yaşayan Ziraat Bankası, özellikle piyasaya sunduğu Avuç İçi teknolojisi sayesinde kartınız ya da kredi kartınız yanınızda olmasa dahi istenilen bankamatikten para çekme imkanı vermiş oluyor. Fakat bu özelliği çalışan bir ATM bulmanız gerekiyor.

Çalışan kişiler talep ettiği takdirde açılan hesabına bağlı olarak İnternet bankacılığını aktif hale getirirken, buradan yaptıkları ödemeler, eft ve havale gibi bankacılık ürünlerine bir şubeden daha uygun fiyatlarda yapma imkanı getirilmiş. Bir çok ürünün bir araya getirildiği internet bankacılığına Ziraat Mobil ve Ziraat Tablet ile bağlanabilirken, uygulama üzerinden herhangi bir banka şubesinden randevu alabiliyorsunuz. Bunların  yanında isterseniz hesabınıza ait hareketleri SMS hatırlatma özelliği ile anında cebinize gelen mesaj ile takibini yapabilmeniz de bir çok avantajı yine beraberinde getirmiş oluyor.

Hesabınıza ait Bankkart ve Ziraat Maximum Kredi Kartınız ile temassız özelliği bulunuyorsa 50 lira ve altındaki alışverişlerinizi şifre girmeden ödemeniz mümkün ve bu kartlar ile istediğiniz ATM’den nakit para çekimi yaparken, milyonlarca üye iş yerlerinden de alışveriş yapabiliyorsunuz.

Çalışanların bir artısı ise yine talep etmesi halinde hesabına tanıtılan Kredili Mevduat Hesabıdır. Bu hesap ile paranız verilen limitler dahilinde bitmez ve istediğiniz işlemlere devam edebiliyorsunuz. Hesabı olan ancak bu talepte bulunmak isteyen kişiler AVANS yazarak kartının son dört hanesi ile 4747 numaraya SMS gönderilmesi halinde banka gerekli onayı vermesi ile hesabınıza KMH tanımlanmış oluyor.

Yine Bankkart kullanıyorsanız “Kazandıran” özelliği ile ödül para kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan  yararlanmak için ise KAZANDIRAN yazarak yine kartınızın son dört hanesi ile 4747’ye SMS gönderiyorsunuz.

Uygun faiz oranları ve şartlarda Kredi Kartı olan Ziraat Maximum internet alışverişlerinde kullanımız için her türlü özelliği sahip iken talep ederseniz güvenliğiniz için ayrıca sanal  kart oluşturabiliyorsunuz.

Maaşlarını Ziraat Bankası şubelerinden alan kişilerin diğer önemli avantajları ise alacakları Tüketici, Konut ve Taşıt kredileri için ayrı avantajlara sahip olmaları. Özellikle konut alımlarında diğer müşterilerine oranla daha düşük faiz oranlarının yanında hesaplı masraf kesintileri ile avantaj sağlanıyor.

Avantajlarının saymakla bitmediği Çalışanın Artısı Ziraat’te kampanyası ile otomatik ödeme talimatları, otomatik eft yada havale talepleri yerine getirilirken, yatırım hesabı açan müşterilerine yine en uygun  şartlarda Borsa, altın veya döviz gibi unsurlar için hesaplar açılabiliyor. İşte bu saydıklarımız yüzünden çalışan ve maaşını Ziraat Bankası Şubelerinden alan kişiler dört dörtlük bankacılık işlemlerine en hızlı yollar ile kavuşmuş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir