Bursa senetle para verenler
bursa senetle para verenler

Öyle bir duruma geldiniz ki, gözünüz hiçbir şeyi görmüyor, acil nakil alabilecek bir yer arıyorsunuz. Halbuki zamanla herkesin başına gelebilecek bir haldir bu ve sadece kendi başınıza geldiğini  sanırsınız.

Banka Dışında Para Bulunabilen Yerler

Biz insanlar nakite ihtiyacımız olduğunda ilk ışık olarak Bankaları görürüz. Çünkü bankalar bizlere yasal olarak nakit akışını sağlayacak başlıca finans kuruluşudur. Bankalar dışında kredi verebilen kurumlar olsa da biz hep en yakın bankayı seçeriz. Halbuki mesleklere göre kredi verebilen OYAK, İLKSAN, POLSAN gibi kurumlar mevcuttur. Bu kurumlar ordu çalışanları, öğretmenler ve polislere kredi imkanı sağlarken uygun faiz oranları ve ödeme koşulları tam aranılan şartlardadır.

Bunlarla birlikte üyesi olduğunuz esnaf odaları, kefalet sandıkları, ticaret odaları gibi yerlerden kredi alabilmeniz mümkündür. Ancak bu kurum ve kuruluşlar kendi üyelerine, kendi mevzuatları çerçevesinde kredi imkanı sağlar.

Örnek olarak verecek olursak, İLKSAN (İlkokul Öğretmeleri Sandığı) ikraz adı altında üç bankanın ortalama faizleri ile kredi verirler. Form ile başvuru yapacağınız krediyi talep ettiğiniz hesaba yatıran İLKSAN, Maliye tarafından SAY2000 protokolleri çerçevesinde maaşlarından kesilir ve bu kesinti bordroda görünür.

En Yakın Çözüm Akrabalar

Alınması gerekebilen her birimden kredi başvurusu yapıyor ve alamıyorsanız acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için ailenize ve akrabalarınıza başvurabilirsiniz. Sizde olmayan para hiç kimsede olmayabilir. Sizin için hayati bir önem taşıdığı bir anda para bulamamanız sizi tefeciler diye tabir edebileceğimiz senetle para verenlere yönlendirebilir. Bursa’da ikamet ediyorsanız, Bursa’da senetle para verenleri bulmanız biraz zor olabilir. İki imza karşılığı para alabileceğiniz bu kişileri bulmak oldukça zordur. Herhangi bir reklamlarını bulamazsınız, bir afişleri yoktur tabelaları bulunmaz. Belki de en yakınınızda olan bu para kaynaklarını tanıyor olabilirsiniz. Bu şekilde para verenleri bulabilmeniz için daha önce alan kişileri bulabilir, arkadaşlarınıza sorabilirsiniz.

Senetle kredi alma gibi bir düşünceniz varsa bu konuyu ayrıntılı olarak düşünmelisiniz ve yasal haklarınızın olup olmadığını, neler kaybedebileceğinizi ve ne kadar para ödeyeceğinizi bilmelisiniz. Her şeyden önce geri ödemesini sağlayabilecek misiniz bunlara kendi içinizde bir cevap bulmalısınız.

Senetle para bulma konusunda sizlere daha bir çok ayrıntılı makaleler sunduk. Bu makaleleri inceleyerek muhtemel oluşabilecek hususlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

33 Comments

 1. acil 30000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeyebilirim bursada oturuyorum yardımcı olabilecek biri varmı

 2. Geçmiş olsun kevser hanım. Okuyucularımızı aydınlatmak adına mesajınızı yayınlıyorum.

 3. 50.000 tlye kadar yardımcı olurum 60 ay vadeyle maıl cıddı alıcılar yazsın adresımız:kenansenet@outlook.com

  1. 20000 TL almak istiyorum şartlarını z nedir ayda 600tl ödiye bilirim bir yardim ı olursanız sevinirim

 4. Acil 15000 tl ihtiyacım var aylık 1000tl öderim ara ödemede yapa bilirim isaat boyo işleri yapıyorum

 5. Merhaba;

  Bursa’da yaşıyorum ve özel şirkette sipariş yetkilisi olarak çalışıyorum. Aylık net gelirim 3300 TL. Bankalara olan dağınık borçlarımdan dolayı ve bu dağınıklıktan dolayı kredi çekemediğim için 35000 tl nakite ihtiyaç duymaktayım. Dağınık borçları kapatıp tek ele borçlanmak istiyorum. Aylık 1000 lira gibi ödeme yapabilirim. Tabi şartlarınızıda görmek lazım.

  En kısa sürede cevap verebilir iseniz çok memnun olurum. Çünkü bu işi artık sonlandırmak istiyorum.

  İyi akşamlar.

 6. Hayırlı günler bana acil senetleri para lazım yardımcı olur musunuz bursa acil 005330275235

 7. Merhaba Bursada ikamet ediyorum çok sıkışığım acil 2000 tlyeihtiyacım var 2 ay içinde geri ödemeyi yaparım yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Acil 10.000 TL te ihtiyacım var.3.700 aylık gelirim var…1.000 lira rahat rahat ödeyebilirim geri olarak…

 9. Acil 2000 bin TL nakite ihtiyacım var 2 gün içerisinde yardimci olacak olur tsevinirim ödeme detaylarini telefonda kkonuşabiliriz

 10. On ödeme istiyorlar gönderdiğinde ne para geri geliyor nede istediğin senetle krediyi alabiliyorsun. Benim ağzım yandı. Şimdi nasıl güvenilir on ödeme parası göndereyim.

 11. 5 parmağın 5 i de bir değil evet ihtiyacım var ve geri ödeyebilirim. On odemesiz yardımcı olacak kimse yok mu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir