Akbank guncel kredi kampanyalari
akbank guncel kredi kampanyalari

Sunulan Kredi Kampanyaları

Şubat ay’ının ortalarına geldiğimiz bu günlerde, Akbank’ın müşterilerine verdiği krediler ve kampanyalar hakkında yaptığımız derlemeyle kredi kullanma düşüncesinde yada hazırlığında olan kişilere faydası olacağını düşündüğümüz hususları sıralamaya çalıştık.

Eğitim Kredisi Kampanyası

Öğrencilere özel krediler fırsatlar ve avantajlar Akbank’ da mevcut. 16-26 yaş arasındaki gençlere Akbank gerek eğitim gerek eğlence alanında destek oluyor. Exi26 hesabına havale işlemleri ücretsizdir. Öğrencilere ait kampanyalar ve fırsatlar mevcuttur. Yurt giderlerini kolayca karşılayabilirsin.

Axess Kart

Axess ile alış veriş yaptıkça kazandıran kampanya. Axess’i yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz her alışverişinizde chip para kazanıp alışverişinizi zevkli bir hale getirebilirsiniz. Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip para kazanırsınız her chip para 1 tl değerindedir. Kazandığınız chip paralarla anlaşmalı merkezlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Konut Kredisi

Kariyerine yeni başlayanlar için ev kredisi mevcut evini satıp yeni bir başlangıç yaparak yeni bir ev satın almak isteyenler için yeni alacağınız evin %100 ünü krediyle alma imkanı sağlıyor. Kredi sabit faizlidir. Enflasyondan etkilenmez ve ödemeleriniz daima sabit kalır.

Düğün Kredisi

Hayatınızın en özel gününde paraya ihtiyacınız olabilir. harika bir düğün yaşamak isteyebilirsiniz. Hayalinizdeki gibi bir düğünü gerçekleştirmek artık o kadar zor değil ihtiyaçlarınızı karşılamak zor gelebilir. Böyle bir durumda Akbank yanınızda. Evlilik için gereken ev eşyaları düğünde takılacak takılar ve düğün için harcanacak masraflar size yük getirmiş olabilir. Acil paraya ihtiyacınız olduğu anda Akbank hesabınız yanınızda olacaktır. Düğünden sonra düğünde takıları saklamak için yastık altı gibi ilkler yolları kullanmanıza gerek yok Akbank ile altın mevduat hesabınızda altınlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Esnaf Kardeşliği Kredisi

Kendi işini kendi kurmak isteyen girişimciler için Akbank Kobi kredisi sağlıyor. Bütün sektörlerde kullanabileceğiniz KOBİ kredisiyle Akbank her zaman yanınızda olacaktır. Sigorta ile birlikte işyerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir