Akbank arac yenileme kredisi
akbank arac yenileme kredisi

Kullanım amacı ne olursa olsun kişilerin ve tüzel kişiliklerin en önemli ihtiyaçlarından birisi olan taşıtlar bir zamanların lüks ürünleri olsa da şu an günümüzde neredeyse her hanenin önünü dolduruyor.

Ticari ve hususi kullanımımızda olan araçların çeşitli sebeplerle değiştirmek isteyebiliriz ya da hiç aracımız yoksa bir taşıt sahibi olmak isteyebiliriz. Fiyatları ile önemli bir bütçe tutan taşıt alımlarında en büyük finans kaynağımız elbette bankalardır.

Bankalar dışında finans kuruluşlarında taştı kredisi verilebilir olsa da bu işin uzmanı olan bankalar her türlü kred ihtiyacımızda en yakın dostlarımız oyuveriyor. Bu bankalardan birisi de önemli bankalarımızdan Akbank’tır.

Akbank mevcut taşıtlarını yenilemek isteyenlere hiç kullanılmamış ve ikinci el araç almak isteyenlere taşıt kredisi imkanı vermektedir. Bu nedenle arzuladığınız aracı satın almak ya da yenilemek için en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Araç Yenileme Koşulları

Gönlünüzü fetheden her türlü marka araç alımında gerekli bütçeyi temin etmek için Akbank Araç Yenileme Kredisi almanız adına bir kaç engeli kolayca aşabiliyorsunuz.

En büyük aşama kredi skorunuzdaki kredi alınabilirlik diyebiliriz.

Yıl sonunda otomotiv sektörünün yaptığı kampanyaların yanında Akbank araç yenileme kredisi başvurularını son tarihi 31 Aralık. Araç yenileme kredisi hiç kullanılmamış ya da ikinci el araçlar için kullanılıyor olması büyük bir avantaj diyebiliriz.

Taşıt kredisi faiz oranı % 1,31 olarak belirlenmiş. Fakat bu araç bireysel başvurular için geçerli tutulmuş olsa da piyasa koşulları bu fiz oranında değişikliğe gidilmesine sebep olabilir.

Akbank sıfır km araç alımlarında bankanın ticari ortakları olan markaların araç satışlarında daha uygun faiz oranı ve ödeme kolaylıklarını sunduğunu da ayrıca hatırlatalım. Taşıt alımında alma talebi olan kişilerin en büyük merakı ise taşıt kredisi hesaplamalarıdır.

Ne Kadar Öderim?

Akbank taşıt kredisi tahsisini yaparken aracın markasına göre farklı faiz oranı sunarken, sigortalı ve sigortasız olarak iki seçenek sunulabiliyor. Özellikle ticari ortağı olan Toyota markasını seviyorsanız faiz oranı $-% 1,29 olan taşıt kredisi başka bir marka için % 1,34 gibi bir rakama çıkıyor.

Akbank Taşıt Kredisi ile Toyota almak istiyorsanız kullanılmamış araç için faiz oranı % 1,29 olarak hesaplanıyor. Farklı bir model için ise % 1,34.

Toyota 40 bin lira kredi için

1.457,68 * 36 ay
1.187,07 * 48 ay

Diğer Modeller İçin

1.472,23 * 36 ay
1.193,14 * 48 ay

  1. el araç almak isteyenlerin Akbank Taşıt Kredisi faiz oranı Toyota için % 1,31 diğerleri için ise % 1,36 olarak hesaplanıyor.

Toyota alımı için 40 bin lira kredi ödemesi

1.463,49 * 36 ay
1.193,14 * 48 ay

Diğer markalar için

1.478,08 * 36 ay
1.208,37 * 48 ay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir