2 4
2 4

1993 yılında bankacılık ve finanas sektörüne hizmet vererek faaliyetlerine başlayan Aynı Gün Teslim Kurye (AGT Kurye), e-ticaret sektörünün gelişmesi ile birlikte 5 yıldır teslimat hizmetleri de sunmaktadır. 450 acente ve 110 kuryesi ile ülkemizdeki tüm il, ilçe ve mahallere kadar ulaşarak teslimat ve geri lojistik hizmeti sunan AGT Kurye kart teslim işlemleri olmak üzere yaptığı tüm işlerde gereken özeni göstererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Ulusal posta hizmet sağlayıcısı olarak lisansını BTK’dan alan ve ulusal yetki belgesine de sahip olan AGT Kurye, in-house olarak geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde veri üretimi ve raporlama yaparak, adreslerde sayısallaştırma işlemini hızlaca gerçekleştirebilmektedir. Bu da müşterileri ile veri trafiğinin güvenli olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Yıllardır şubesiz bankacılık ve e-ticaret ekspress teslimat alanlarında nitelikli kurye hizmeti veren AGT Kurye, sektör kurucusu olarak teknolojiye gerekli yatırımı yaparak müşteri memnuniyeti sağlayıp büyümeye devam etmeyi planlamaktadır.

Agt kurye nedir? Teslimat türleri nelerdir?

AGT Kurye Teslimat Türleri

AGT Kurye teslimat türleri ile farklılık göstererek müşteri memnuniyeti sağlamakta ve sektörün öncüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

AGT Kurye Aynı Gün Teslim

AGT Kurye aynı gün teslimat ile gönderici tarafından siparişin verildiği gün içinde belirlenen teslimat zaman dilimi içerisinde alıcıya gönderi teslim edilmektedir. Alıcıya aynı gün içerisinde gönderi teslim edilirken teslimat zaman dilimine gerekli özen gösterilerek AGT Kurye aynı gün teslimat seçeneği ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

AGT Kurye Ertesi Gün Teslim

2015 yılında başlanan ve hala devam etmekte olan AGT Kurye ertesi gün teslim türü ile e-ticaret sektörü ve finans alanında verilen gönderilerin ertesi gün teslim edilmesi sağlanmaktadır. Diğer teslimat sağlayıcıları tarafından 3 iş günü içerisinde gerçekleştiriken teslimatlar, AGT Kurye sayesinde 12-18 saat arasında teslimat gerçekleştirilmektedir. Şubeden teslim seçeneği bulunmadığı için alıcı adresine birden fazla ziyaret yapılarak yüksek bir hizmet kalitesi sağlanmaktadır. Büyük şehirlerde zaman sıkıntısı yaşayan kişiler adına AGT Kurye ertesi gün teslimat seçeneği ciddi bir kolaylık sağlamaktadır.

AGT Kurye Nitelikli Teslim

Finans sektöründe yaşanan gelişme sonucunda ortaya çıkan şubesiz bankacılık operasyonları için 2016 yılından beri sunulan AGT Kurye nitelikli teslim sayesinde Enpara, YapıKredi Nuvo, GarantiOne, CepteTEB ve Oksijen Hesap gibi şubesiz bankacılık hizmeti için gerçek zamanlı olmak üzere sözleşme dijitalleştirme ve teslimat gerçekleştirilmektedir. Hazırlanmış olan operasyon kurgusu kapsamında tüm şehirlere ve ilçelerine çift yönlü gönderi ileti hizmeti verilmektedir.

Agt kurye kart teslim

AGT Kurye Express Teslim

2000 yılından beri verilen AGT Kurye express teslim seçeneği ile Ankara, İstanbul, Bursa, Antalya ve İzmir büyük şehirlerinde gönderiler en geç 3 saat içerisinde alıcılarına teslim edilmektedir. Hızlı teslimat için motorlu kurye ekibi ile hizmet verirken, dosya, evrak gönderimi gibi acil teslimat gerektiren ihtiyaçların kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlar eşliğinde teslim edilmesi sağlanmaktadır.

AGT Kurye Teslimat Saatleri​

AGT Kurye teslimat saatleri hafta içi ve sonu olmak üzere farklılık göstermekte olup, hafta sonları sadece cumartesi günü hizmet vermektedir. Hafta içi 5 gün boyunca kuryeler dağıtım işlemlerine sabah saat 08.30 itibarıyla başlamakta ve akşam saat 18.30’da dağıtım işlemlerini bitirmektedir. Hafta sonu cumartesi günü de aynı hafta içinde olduğu gibi dağıtım işlemlerine sabah saat 08.30’a başlanmakta ve akşam saat: 18.30 itibarıyla son bulmaktadır. Pazar günü AGT Kurye şubeleri kapalı olup, dağıtım yapılmamaktadır.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0 850 480 76 77 olup, hafta içi ve hafta sonu müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca AGT Kurye internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formu kullanılarak da müşteri temsilcilerine ulaşılabilmektedir. Mail yoluyla iletişim konusunda hızlı dönüş yapan AGT Kurye müşteri temsilcileri sorun ve taleplere geri dönüş sağlamaktadır.

Agt Kurye Kart Takibi

Bir çok banka kredi kartı ve banka kartı gönderirken kurye olarak AGT’yi kullanmaktadır. Gönderilen kartın takibini yapmak için banka size takip kodu ile birlikte bir sms gönderiyor . Bu takip kodunu kullanarak AGT Kuryenin web sitesinden kartınızı sorgulayabilirsiniz.

Agt Kurye Kart Teslimi Yapmadı

Agt kurye ile gönderilen kartınız size uzun zamandır teslim yapılmadıysa , hangi bankanın kartı ise o bankayı arayıp kartınızı şubeye isteyin . Bu şekilde daha hızlı olarak kartınızı alabilirsiniz. Eğer kırsal bir kesim de yaşıyorsanız kuryenin gelmesi ayları geçiyor. Mağdur olmamak için şubeye istemeniz fayda sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir