Adios kart
adios kart

Türkiye’nin ilk özel banka hüviyetini her daim takdim eden Yapı Kredi Bankası, geniş yelpaze ürünlerini kendisine yakışır bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Binlerce çalışanı ve onlarca şubesi ile her kesime hitap ederken World Kart ile kredi kartına giriş yaptıktan sonra birçok yeni kart özellikleriyle de bizleri tanıştırmış oldu. Play, Taksitçi, Adios Kart ve Crysal gibi bankacılık ürünleri çeşitli kesimlerce kullanılmaya başlanıldı.

Yapı Kredi Bankasının son günlerdeki en revaçtaki kartı adios kart başvurusu farklı özellikleri ile cezbedici görünümünde. Bu kart ile puan biriktiren müşteriler taksitli alışveriş, nakit avans, temas etmeden ödeme, yapılan harcamaları daha sonradan taksitlendirme, taksitli nakit avansı kullanımı, seyahat harcamalarını vadelere bölme imkânı buluyor.

Harcamalar sonrası kazanmış olduğunuz puanları kart limitinize göre yurt içi ve dışında, araç kiralama, uçak bileti ve gemi turlarında kullanabiliyorsunuz.

Adios Kart Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Öncelikle bu kartın kullanımı için bankacılık yaş aralığında olmalısınız ve en düşük yaş ise 18 yaş. Banka bu kartın tahsisi için müşterinin aylık gelirinin 590 lira ve üzerinde olmasını şart koşarken, kefil talebi bulunmasa da bu durum kişilerin kredi notlarına göre değişiklik gösterebileceği ihtimaller üzerinde.  Kimlik belgeniz, düzenli maaş bordronuz ile başvurunuzu şubeden yapabiliyorsunuz.

Adios Karta Başvuru Yolları

Adios kart başvuruları yaklaşık 10 gün gibi sürede sonuçlanırken, sonucu kişiye bildiriliyor. Ayrıca bankanın müşteri hizmetleri telefonu olan 444 0 444 numaradan ayrıntılı bilgi edinilebiliyor.

Kendisine özel domaini ile internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz kartın özellikle seyahat kampanyaları dikkatleri üzerine çekiyor.

SMS başvurusu ise 4454 numarası ile gerçekleşiyor. İsteğiniz ekkart, fatura, ekstre olabilir. Bunun için isteğiniz boşluk T.C. No yazıp göndermeniz yetiyor.

Adios Kredi Kartı Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Yapılan son düzenlemeler ile bilindiği üzere kredi kartı üyelik ücretlerinin kesilmesinin yolu açılmıştı. Bu anlamda bankalar müşterilerinden yıllık kesinti yapıyorlar. Adios kart üyelik ücreti ise yeni bir değişiklik olmadığı takdirde asıl kart için 121 lira iken ek karta 60,5 lira, Adios Premium Karta ise asıl kart ücreti 176 lira, ek kart ücreti ise 88 lira. Yine de kesintinin olup olmaması bankanın inisiyatifinde.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir