Acil taksitli para
acil taksitli para

Teknolojinin büyük gücünü arkasına alarak piyasada talep edilen kredileri karşılamak, karşılanan krediler üzerinden komisyonlar almak için açılmış olan resmi ve gayri resmi kurum, kuruluşlar ve kişiler özellikle sosyal medya üzerinde kendine yer edinmeye çalışıyor.

Para günümüzün hemen hemen bütün kilitlerini açan sihirli anahtar olarak her an ihtiyacımız olan bir materyal. Fakat yaşam koşulları, standartlarımız, gelirlerimiz ile karşımıza çıkabilecek muhtemel nedenler yüzünden yaşamımızı idame ettirecek ölçüde paraya dahi ihtiyaç duyarız ve zamanla hangi sektörde çalışan olursa olsun, zengin ya da fakir, işçi ya da işveren herkesin acil paraya ihtiyacı doğduğu anlar olur. Olması gerekir ve olacaktır da.

Acil para ihtiyaçlarınızı karşılamanın en kolay ve hızlı yolu eşimizden, dostumuzdan alacağımız borç paralar oluşturur. Fakat sizin de başınıza muhtemel gelmiş olan bir husus vardır ve arkadaşınıza verdiğiniz borç para bir süre sonra sizin de ihtiyacınızı teşkil edebilir. Bu durumda vermiş olduğunuza karşılık alamayabilirsiniz. Ve Bu durum arkadaşınıza olan güveninizi zedeler. Bankalardaki kredi notu sorgulaması işte bu hususlar için önemli hissettiren bir olaydır. Çünkü bankadan alınan borçların ödenmemesi sonucu bu notunuz güven zedelenmesi yaşatmış olduğunuz için düşecektir.

Kişiye acil para gerektiğinde bu acili yet gerektiren sebebin parasal büyüklüğü önemlidir. Çok büyük miktarlardaki paraları bulamayabilseniz de düşük miktarları da temin etmeniz kolaylaşacaktır. Bulmak istediğiniz miktarın en kolay temin yolu tabi ki günümüzde bankalardır. Acil taksitli para ihtiyacınızı karşılayacak bankaların kredi ürünlerinin ise başında kredi kartları üzerinden ya da hesabınıza tanımlı olan ek hesaplar gelmektedir.

Kredicim.net olarak acil nakit para lazım olduğunda bankaların mevcut kredi kartları üzerinden alacağınız taksitli nakit avanslar hakkında kısa bilgiler vererek sizlere ön bilgi edinmenizi sağlamak istedik.

2 Bin Lira Acil Taksitli Para İçin Ne Kadar Öderim?

Acil taksitli para, ya da diğer adıyla acil taksitli nakit avansı sahip olduğunuz kredi kartınızın mevcut limitleri doğrultusunda maksimum 12 ay vadeler ile alabiliyorsunuz. Bu vadelerdeki taksitli nakit avans faiz oranı ise %1,65 ile 1,84 arasında değişiklik gösteriyor. Bu konuda en uygun acil taksitli para ihtiyacınızı Ziraat Bankası Maximum Kart karşılamaktadır. % 1,65 ile 2 bin lira almanız durumunda 12 ay ödeyeceğiniz miktar 188,96 lira.  Böylelikle 267 lira fazladan ödeme yapmış oluyorsunuz. 2 bin lira için diğer bankaların taksit miktarları ise şöyle;

Akbank Axess 191,54
QNB Finansbank 191,58
İng Bank 192,12
TEB Kredi Kartı 194,00
Yapı Kredi World Kart 189*12
İş Bankası Maximum Kredi Kartı 191,54

Acil Taksitli Para Başvuruları Nereye Yapılıyor?

Bu kredi imkânına başvuru yapabilmeniz için öncelikli şart bir kredi kartınızın bulunmasıdır. Kredi kartınıza ait bankaların çağrı merkezleri, banka şubeleri ve bankamatikler aracılığıyla acil taksitli paraya başvuru yapabilirsiniz. 3-12 ay vadeler arasında talep edeceğiniz ve bankanın uygun gördüğü miktarlarda alacağınız paranızı hemen çekebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir