099 faizli kredi denizbanktan
099 faizli kredi denizbanktan

Dönemsel kredi ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için önemli finans kuruluşlarımızdan Denizbank, müşterisini üzmeden kredi tahsisi sağlamaya devam ediyor. Son olarak duyurulan güncel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım için kefil bulundurma gibi bir endişenizin olmaması ayrı bir özellik.

Bankadan alacağınız kredi için hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor olsa da, önemli bir faiz indirimi sonrası avantajlı bir konumda kullanabileceğiniz % 0,99 faiz oranlı kredi Denizbank şubelerinde müşterilerinin talebini bekliyor. Elbette bunun için kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası poliçesi ödemek zorunda kalacaksınız ki, bunun yasal olarak kesildiğini daha önceki makalelerimizde belirtmiştik.

Güncel Tüketici Kredisi

Kefilsiz Tüketici Kredisi imkânı veren Denizbank müşterilerinin talebi doğrultusunda birçok gereksiz prosedürleri devre dışı bırakarak anında kredi imkânı vermesi bankanın tercih edilme sebepleri arasına girmesine neden oldu. Güncel krediler için % 1,35 oranlarına çıkan kredi faizlerinin karşısında Denizbank’ın sağladığı 0,99’luk oran önemli miktarda faiz ödemekten sizleri kurtarabilir. Fakat bu kredi imkânı 2 bin lira ile sınırlı ve 12 ay vadeler için geçerli olduğunu hatırlatalım. Çünkü alacağınız kredi tutarına göre değişiklik gösteren bu kampanya ile 10 bin lira için % 1,65 oranında faiz ödemesi yapılırken vade tutarı ise 12 ay. Bu tutarı 48 ay için ödemek isterseniz faiz oranı ise % 1,78 olarak kayıtlara geçmiş.

Denizbank şubelerinden, SMS yoluyla, Denizbank Mobil aracılığıyla yapacağınız başvurulara anında sonuç alabileceğiniz Denizbank İhtiyaç Kredisi örnek hesaplamalarını sizler için derledik.

Örnek Hesaplama

Alacağınız Kredi Tutarı Vade Taksit Faiz Oranı
2.000 12 180,00 0,99
10.000 12 944,00 1,65
10.000 48 335,00 1,78

Kredi Masrafı Ne Kadar?

Örnek hesaplamamızı 10 bin liralık tutar üzerinden yapmış olsak ta, Denizbank bu kredi tutarını maksimum 55 bin lira için kullandırıyor. En uzun kredi vadesi ise 4 yıl yani 48 ay olarak belirlenmiş. Alacağınız 10 bin lira için 50 lira Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz. Yaptıracağınız Hayat Sigorta bedeli ise 35 yaşında biri için yaklaşık 52 lira ve bu rakam vade uzadıkça değişiklik gösteriyor.

Hafta Sonu ve Resmi Tatillerde Online Kredi

Denizbank’a ait internet bankacılığı ile Mobil bankacılığı kullanan tüketiciler hafta sonları ile resmi tatil günlerinde de online kredi çekebilme haklarına sahip. Fakat bu kredi kullanmanın saatleri 09:00 ile 21:00 arasında olduğunu hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir