İzmir’de Senet Karşılığı Para Veren Bulunurmu

Alım gücümüzün üstünde rakamlara ulaşan isteklerimizin bedelini karşılamak için ilk aklımıza gelen yerler banka şubeleridir. Para alabilmek için aşındırdığımız banka müşteri yetkilileri bankanın kredi veriminde bize sundukları şartları karşılama potansiyelimiz olmayabilir.

Neden Kredi Alamayız?

Kredi alırken aynı zamanda bunun taksitlerini ödeyebilmemiz gerekir. Ödeyebilmemiz için düzenli bir gelir ihtiyacımız vardır. Gelir için işe… Hepsi birbiri ardına karşımıza çıkar. Bunların hepsine sahipseniz banka sizin findeks notunuza bakar. Kredi kayıt bürosunda kayıtlı banka alışverişlerinizi inceleyerek kredi notunuzun uygun olup olmadığı hakkında rapor hazırlanır.

Bütün şartları taşıyorsunuz ancak banka size yine kredi vermeyebilir. Yasaklı olabilirsiniz ya da kara listede isminiz kayıtlı olabilir. Bu durumda kredi alamazsınız.

Çalıştığınız iş yerine göre kredi alabileceğiniz yerler elbette mevcuttur. Bir berberseniz Berberler Odasına ya da Emlakçıysanız Emlakçılar odasından kredi sağlayabilirsiniz. Ülkemizde bir çok ticaret ve esnaf kuruluş mevcuttur ve üyelerine kredi imkanı sağlamaktadırlar.

Tüm yollarınız boşa çıktıysa nakit sağlayabileceğiniz senet para veren birini bulabilirsiniz. İzmir’de senetle para veren yerleri internet üzerinden arama yapabilirsiniz. Senetle para verildiğine dair bir çok portal ve ayrıntıyı bulabilirsiniz.

Herhangi bir dükkandan basit bir şekilde bulunabilen senetlere atılan imzalar ile İzmir’de senetle nakit akışı sağlayanları bulmanızla alacağınız kredi faiz oranı çok yüksek olabilir. Çünkü senetle kredi verenler bankaların çok çok üstende faizlerle kredi verirler ve senetlere rakam yazmadan hareket ederler. Vadesi geldiğinde anlaşılan miktarın ödenmesi istenir. Bu noktadan itibaren ödeme yapamazsanız size nakdi sağlayan kişi istediği rakamı yazarak sizi icraya verebilir. Senetle kredi vermek yasal değildir.

Teknolojinin gelişmesiyle banka post cihazlarıyla para veren insanlar vardır. Kredi kartlarından çekim sonrası nakit sağlayarak peşin komisyonlarla para imkanı sağlamaktadırlar. Modern tefeci denilen bu kişiler ancak kredi kartınızın limitleri doğrultusunda sizlere yardımcı olabilir.

Hal böyleyken kredi ihtiyacınızı istediğiniz zaman karşılayabilmeniz için banka alışverişlerinize özen göstererek hareket etmelisiniz. Borcuna sadık herkes, hiç problem yaşamadan kredi kullanma imkanına sahiptir.

Etiketler:

İzmir’de Senet Karşılığı Para Veren Bulunurmu Konusuna 18 Yorum Yapıldı
 1. Nuhtu dedi ki:

  Çok acil 10 bin liraya ihtiyacım var. Verecek bulabilirsiniz.

 2. Zehra dedi ki:

  Cok acil nakite ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 3. burhan dedi ki:

  Slm 10 bin ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim 2300 maasim var belediyede. Calisiyorum

 4. Elif ayvazoğlu dedi ki:

  5000 ihtiyaç var iletişim numarası nedir

 5. ali dedi ki:

  50000 1000 tl taksitle kiredi olursa

 6. omur dedi ki:

  çok acil bu cumaya kadar 40 bin liraya ihtiyacım var aylık 2500 TL gelirim var 2 ay için de geri ödemesini yaparım bütün paranın

 7. Ülkem dedi ki:

  Çok çok acil 10.000 TL ye ihtiyacım

 8. kartal67 dedi ki:

  acl 5000 l laztmi

 9. Halil dedi ki:

  Acil 35000 bin tl ihtiyacim var ulasin aclllllll

 10. ali dedi ki:

  Acil50000 taksitleri 1000 tl olursa kabul ederim 5378635754

 11. Selçuk dedi ki:

  30000 TL bankalara olan borcumu kapatmam için istiyorum sigortalı çalışanım numaram 0538 641 **** ismim selçuk

 12. cemil dedi ki:

  merhaba ıyı gunler 50.000 tlye kadar yardımcı oluyorum senetle uygun faız ve odeme kosuluyla ıyı gunler 2 ile 4 gun arasında paranız hazır

  1. Sehnaz dedi ki:

   Selam benim 20 bin liraya ihtiyacim var ccalisiyorum bana donus yaparmiainiz bbankalardan kesinlikle kredi aalamıyorum

  2. Hakan dedi ki:

   Acil 15000 TL ihtiyacım var.Ayda 500 TL ödeyebilirim.iletişim no:5314962578 İzmir’de ikamet ediyorum.
   Acil dönüşünüzü bekliyorum.

  3. celil çobanoğlu dedi ki:

   merhaba benim acil 25000 tl ye ihtiyacım var 4500 tl maaşım var geri dönüş yapabilirmisiniz telefon numaram 0542 5011976

 13. Bayram dedi ki:

  Merhabalar acil 15000 TL ye ihtiyacım var. Bankalarda sicil bozukluğu olduğu için kesinlikle kredi alamıyorum. Sigortalı çalışanım yardımcı olabilir misiniz?

 14. Hakan dedi ki:

  Merhaba

  Acil 15000 TL ye ihtiyacım var.Ssk lı ççalışanım.İzmirde ikamet ediyorum.Acil dönüşünüzü bekliyorum.

 15. ezgi demir dedi ki:

  acil 10000 tl ye ihtiyacım var. çalışıyorum. bankalar kredi vermiyor

Sayfa başına git