İş Bankası Atm Günlük Para Yatırma ve Çekme Limitleri

İş bankası ülkemizin 2. en büyük bankasıdır. Banka işlemlerimizin çoğunu artık mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ayrıca İşcep  uygulaması ile ilk mobil uygulama hizmetini başlatan da İş Bankasıdır. Mobil uygulamalarla eft havale gibi işlemlerimizi halletsek de para çekme ve yatırma işlemleri için atm veya bankaların şubelerine gitmek zorunda kalıyoruz. Bankalar atmlerden yapılan işlemler belli limitler koymuşlardır . İş Bankasının atm için günlük yatırma çekme limitlerine bakalım.

İş Bankası Atm Para Yatırma Limitleri

İşbankası  atmlerinden hem kendi hesabınıza hemde diğer hesaplara para yatırabilirsiniz. Hesabınıza atmlerden günlük en fazla 20000 TL yatırabilirsiniz. Atmlerden yatırdığınız para anında hesabınıza geçmektedir . İş Bankası bu işlem için sizden 4.5 TL işlem ücreti almaktadır. Ayrıca tek seferde en fazla 40 banknot olarak yatırabilirsiniz. Daha fazla tutar ile işlem yapacaksanız şubeye uğramalısınız.

İş Bankası Atm Para Çekme Limitleri

İş Bankası atmlerinden günlük para çekimlerinde güvenlik nedeniyle limitler çok düşüktür. Atmden günlük çekme limitleri müşteriye göre değişmekte birlikte 1500 TL – 2500 TL arası değişmektedir. Bu tutarı bir miktar komisyon ödeyerek artırabiliyorsunuz. Yatırma işleminde olduğu gibi 4.5 TL işlem ücreti vardır. İşlem ücretleri hakkında detaylı bilgi için ürün ve hizmet ücretleri yazısına bakabilirsiniz.

İş Bankası Atmlerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

 • Cebe havale işlemi ile gelen parayı atmlerden cep telefonunuz yanınızda olduğu sürece çekebilirsiniz.
 • Cep telefonlarınıza TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.
 • Hesabınıza para yatırabilir veya para çekme işlemi yapabilirsiniz.
 • Havale ve eft işlemlerinizi halledebilirsiniz.
 • Diğer bankaların kartları ile belli bir komisyon ödeyerek para çekebilirsiniz.
 • İş Bankasından atmlerinden döviz alım ve bozum işlemlerini banka müşterisi olmasanız da yapabilirsiniz.

 

Etiketler:

İş Bankası Atm Günlük Para Yatırma ve Çekme Limitleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Sabri Özaydın dedi ki:

  Kart hesabımdan günlük atmden ne kadar
  Para çekebilirim

  1. Muammer Ay dedi ki:

   Merhabalar konuda belirtiğimiz gibi hesabınızın türüne göre işbankası çekim limiti 1500 TL – 2500 TL arası değişmektedir.

Sayfa başına git