Ziraat katilim musteri hizmetleri
ziraat katilim musteri hizmetleri

Bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesi sırasında oluşan faiz ve masraflar kişilerin inançlarına göre farklılık gösterebiliyor. Dinimiz  İslam’ın kurallarına göre oluşturulan faizsiz bankacılık alternatifleri arasına Ziraat Bankası da,  Ziraat Katılım Bankası olarak katıldı ve faaliyet göstermeye başladı.

Katılım Bankacılığı  hakkında ayrıntılı bir makalemizi daha önce yayımlamıştık. Bu makalede belirttiğimiz esaslara dayalı olarak hizmet vermeye aşlayan  Ziraat katılım, arkasına almış olduğu devlet bankamız Ziraat Bankasının gücüyle faiz koridorundan uzak bir görüntü veriyor. Kurulmasının ardından henüz kısa bir süre geçmesine rağmen milyonlarca müşteri hedefine ulaşmış durumda. Yoğun bir müşteri topluluğuna her daim yardımcı olabilmek, talepleri yerine getirebilmek içinse büyük bir bankanın adına yakışır bir şekilde alt yapısının olması gerekir. Bu anlamda Ziraat Katılım teknolojik olarak alt yapısını genişletmiş ve her türlü yeniliğe açık hale getirilmiş.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri

Hafta tatili, resmi tatil ve hafta sonu demeden 7/24 hizmet veren Ziraat Katılım Müşteri  Hizmetleri numarası 0 850 220 50 00 olarak hizmete devam ediyor. Bu numaradan ülkenin her yerinden ulaşarak bankacılık işlemlerinizi yerine getirebiliyorsunuz.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri her türlü taleplerinizi yerine getirirken şikayetlerinizi de inceleme altına alıyor. Yatırımlarınıza bağlı açtığınız hesaplar için güncel olarak kur bilgilerini ve hesap özetlerini alabiliyorsunuz.

Müşteri hizmetlerinin almazsa olmaz dijital kayıtları katılım bankacılığı içinde geçerli. Her türlü görüşmeler bankacılık vizyonu gereği kayıt altın  alınması ileride oluşması muhtemel güvenlik açıkları için sizin adınıza önemli bir dayanak teşkil edecektir.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetlerinin en önemli özelliği farklı dillerde hizmet  veriyor olması. Türkçe dışında Arapça ve İngilizce olarak müşterilerine  hizmet  veriyor. 0 850 220 50 00 no’lu numarayı aramanızdan sonra sesli yanıt sistemi sizi yönlendiriyor olsa da Arapça için 8, İngilizce için ise 9’u tuşlamanız yeterli oluyor.

Farklı dillerde hizmet Ziraat Katılımın her türlü uyruktan müşterisi olduğunun göstergesi. Genel olarak Arap ülkelerinde şube açımı gerçekleştirilirken Katılım şubelerinde bulunan hesaplarınız için Ziraat Bankası şubelerinden de destek alabiliyorsunuz. Bu nedenle Ziraat Katılım tercih edilme sebeplerinden birisi de ulaşımın kolaylığı ve bulunabilirliği olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir