Ziraat mobil
ziraat mobil

Maaşını Ziraat Bankasından alan emekli veya çalışanlar ziraat bankası mobil uygulaması sayesinde bir çok işlemlerini bankaya gitmeden yapabilir her türlü ödemelerini kolayca saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir.

Sizlerde Ziraat Bankası müşterisiyseniz eğer bir çok işleminizi bankaya gitmeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit uygulamayı cep telefonlarınıza indirin ve bilgilerinizi girerek uygulamaya giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra kullanıcı dostu olan ve oldukça kolay anlaşılır bir menüye sahip mobil uygulama sayesinde fatura ödemeleri, kredi ödemeleri, kredi kartı ödemelerinin yanı sıra istediğiniz kişiye para transferi gibi işlemleri kolaylıkla yapabilmektesiniz. Bu işlemleri şubeden yapmaya kalktığınız hem gidip saatlerce sıra bekleyecek hem de şubeden işlem yapıyor olmanızdan dolayı masrafa tabi tutulacaksınız. Bir havale işlemi mobil uygulamasından 1, 2 TL ile yapılırken aynı işlem şubeden minimum 30 TL gibi bir tutar karşılığında yapılmaktadır. İşte Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanmanız için 3 sebep

Mobilde Daha Hızlı İşlem Yapma İmkanı

Ziraat Bankası mobil uygulaması sayesinde işlemlerinizi hem daha hızlı bir şekilde yapacak hemde şubeye giderek sıra beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Uygun Fiyatlardan İşlem Yapma

Mobil uygulama sayesinde şubeden en az 30 TL masrafla yaptığınız bir işlemi mobil ve telefon bankacılığı sayesinde ücretsiz yada daha düşük tutar karşılığında gerçekleştirebileceksiniz.

Zaman Tasarrufu

Uygulama sayesinde yapacağınız işlemler oldukça kısa saniyeler içerisinde yapılabilecek. Oysa ki aynı işlemi şubelerden yapmak için özellikle kalabalık bir semtte oturuyorsanız saatlerce beklemek zorunda kalabilirsiniz.

İşte bu gibi sebepler başta olmak üzere bir çok işleminizi yapmak için artık şubelere gitmenize gerek yok. Sizlerde hemen Ziraat Bankası Mobil Uygulamasını indirerek ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmeniz gerekirse bile akıllı uygulama sayesinde randevulu sıra alabilir ve siz şubeye gittiğiniz beklemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ekonomi piyasasına yön veren finansal veri tablolarına anlık olarak ulaşabildiğiniz Ziraat Mobil ihtiyaç halinde banka şubeleri ve ATM lerinin olduğu yerlere yol tarifini de anlık olarak verebiliyor. Kişinin kendine göre öncelikli bankacılık işlemlerini düzenleme yapabilirken, istediği hizmet için kısa yol da kullanabiliyor olması müşterilere hızlı hareket imkanı veriyor.

QR Kod Uygulaması Ziraat Bankasında

QR kod uygulaması ile para çekimi ve yatırım işlemi sağlayan Ziraat Mobil sayesinde kullandığınız telefon ile ATM’lerden güvenli işlem yapma imkanınızda bulunuyor.

Ziraat Mobil bir bilgisayarın verdiği bütün hizmetlere anında ulaşma imkanı veren bankacılık uygulaması. Her türlü kullanıcıların rahat bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanan arayüz ile her işlem basitleştirilmiş durumda. Ziraat Bankası müşterilerinin güvenliği için Ziraat Onay Teknolojisi ile güvenle işlem yapmanıza olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir